The deadline to register participation in the Conference is 28 February at 12 noon CET.
Registration Link: RegattaCentral – Club
Fee (after 10 February 2023 and until 28 February 2023) : 40 CHF
The deadline to register participation in the Conference is 28 February at 12 noon CET.
Registration Link: RegattaCentral – Club
Fee (after 10 February 2023 and until 28 February 2023) : 40 CHF
The deadline to register participation in the Conference is 28 February at 12 noon CET.
Registration Link: RegattaCentral – Club
Fee (after 10 February 2023 and until 28 February 2023) : 40 CHF
The deadline to register participation in the Conference is 28 February at 12 noon CET.
Registration Link: RegattaCentral – Club
Fee (after 10 February 2023 and until 28 February 2023) : 40 CHF
The deadline to register participation in the Conference is 28 February at 12 noon CET.
Registration Link: RegattaCentral – Club
Fee (after 10 February 2023 and until 28 February 2023) : 40 CHF
2023 Eesti MV sisesõudmises
2022-2023 SiseSõudeSari – PUNKTID
ÜLESANDMISVORM klubidele.
Individuaalne ülesandmine (soudespinning.ee)
Ülesandmise tähtaeg 08.03.2023 kell 23:59
€ OSAVÕTUTASUD:
- klubid Sõudeliidu poolt esitatava arve alusel
- individuaalvõistlejad Sõudeliidu kontole:
– Arvelduskonto: EE30 2200 2210 6865 0679, Swedbank
– Selgitus: Eesti MV, C2, Perekonnanimi, Nimi
– Summa: 20€ (kakskümmend eurot)
Võistlus toimub koos Eesti MV-ga sisesõudmises
vt Eesti MV sisesõudmises
Ülesandmisel kasutatakse Eesti MV vormi, lisage märge ÜMV.
The Boat Race 2023
Traditsiooniline Oxford-Cambridge kaheksapaatide matš –
maailma vanim järjepidevalt toimunud spordivõistlus
BBC ülekande algus: kell 15:50 (eesti aeg) ning korraldajate YoutTube’is.
77. naiste matš: kell 18:00 (eesti aeg)
168. meeste matš: kell 19:00 (eesti aeg)
2023 Paolo D'Aloja memoriaal
Tulemused jooksvalt
TULEMUSED
OTSE
Entries by Event
Entries by Nations
Entries – EST
AJAKAVA
Ilm (accurweather.com)
Tuul (windfinder.com)
Eesti koondis:
Day 1 | ||
Event: M1x Crew: 1 Timmusk Uku Siim Crew: 2 Hein Christopher Crew: 3 Muiste Leo | Event: M2- Crew: 1 b-Uibo Markus s-Raudkivi Karl-Joosep Crew: 2 b-Orgse Karl Kristofer s-Žoglo Nikita] | Event: M2x Crew: 1 b-Kushteyn Mikhail s-Poolak Johann Crew: 2 b-Koppel Ander s-Loot Elar Crew: 3 b-Kiiver Kaarel s-Jalaks Mark Theodor |
Day 2 | ||
Event: M1x Crew: 1 Hein Christopher | Event: M2x Crew: 1 b-Kushteyn Mikhail s-Poolak Johann Crew: 2 b-Koppel Ander s-Loot Elar | Event: M8+ Crew: 1 b-Uibo Markus 2-Raudkivi Karl-Joosep 3-Orgse Karl Kristofer 4-Jalakas Mark Theodor 5-Kiiver Kaarel 6-Muiste Leo 7-Timmusk Uku Siim s-Žoglo Nikita c-Koppel Ander |
Varasemad aastad: | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |