[icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
World Rowing - INFO / LIVE [icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
OM-kvalifikatsioonisüsteem [icon name="photo-video" style="solid" class="" unprefixed_class=""] Pildid [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
AJAKAVA (22.02.2024 seisuga) [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Bülletään
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Seeding proposal (asetuse ettepanek)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Entry List by Event
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Entries by Event (Summary)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Number of Entries by Country
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Entry List by Country
[icon name="file-pdf" style="regular" class="" unprefixed_class=""] Team Manager Manual
[icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
Ilm (Accuweather.com) [icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
Tuul (Windfinder.com)Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Start List Summary (19.05)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Daily Results Summary (19.05)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Daily Results Summary (20.05)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Daily Results Summary (21.05)
M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): |
| 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia)
2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev)
3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK)
4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – ?? paati |
– 4 eelsõitu (H)
– 2 vahesõitu (R)
– 2 CD-poolfinaali (SCD)
– 2 AB-poolfinaali (SAB)
– FD, FC, FB, FA | 1...2->SAB, 3…->R
1...2->SAB, 3…->SCD
1...3->FC, 4...6->FD
1...3->FA, 4...6->FB |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary |
M1x (meeste ühepaat): |
| 1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) |
Kvalifikatsionisüsteem: | – ?? paati |
– 3 eelsõitu (H)
– 2 vahesõitu (R)
– 2 AB-poolfinaali (SAB)
– FC, FB, FA | 1...2->SAB, 3…->R
1...3->SAB, 4…->FC
1...3->FA, 4...6->FB |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka: [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
[icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
Rowing Explaned [icon name="link" class="" unprefixed_class=""]
Paadiklasside tähised [icon name="link" class="" unprefixed_class=""]
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGIDTerminid: |
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | | |
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | | |
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |