[icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
World Rowing - INFO [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
AJAKAVA (22.05.2024 seisuga)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
TULEMUSED [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Entry List by Event [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Entries by Event (Summary)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Entry List by Country [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Bulletin [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Team Manager manual [icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
Ilm (AccuWeather.com) [icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | L 01.06 - k 10:00, JM1x, H3
L 01.06 - k 10:45, JM4x, H1 |
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
Start List Summary (01.06) [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Daily Results Summary (01.06)
[icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""] Daily Results Summary (02.06)
JM1x (poiste ühepaat): |
| 1.Daniil GULOV(Narva SK Energia) |
Kvalifikatsionisüsteem: | - 16 paati - 3 eelsõitu (H) 1...2->SAB, 3...->R - 2 vahesõitu (R) 1...3->SAB, 4...->FC - 2 AB-poolfinaali (SAB) 1...3->FA, 3...6...->FB - A-, B-, C-finaal (FA, FB, FC) |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
JM4x (poiste paarisaeruline neljapaat): |
| 1.Marcus VIKS (Pärnu SK)
2.Tauno TAMM (SAK Tartu)
3.Nikolai KIRADI (Pärnu SK)
4.Robin HUNT (Pärnu SK) |
Kvalifikatsioonisüsteem: | - 12 paati - 2 eelsõitu (H), 1->FA, 2...->R - 2 vahesõitu (R), 1...2->FA, 3...->FB - FB, FA |
Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
Vaata ka: [icon name="link" class="" unprefixed_class=""]
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID [icon name="file-pdf-o" class="" unprefixed_class=""]
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
[icon name="external-link-alt" style="solid" class="" unprefixed_class=""]
Rowing Explaned [icon name="link" class="" unprefixed_class=""]
Paadiklasside tähisedTerminid: |
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | | |
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | | |
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |