2019 MM

25.08.2019 - 1.09.2019 All day
Linz-Ottensheim
Address: Regattastraße 1, 4100, Austria

 

LIVE TRACKER
Info FISA Kodulehel + LIVE 
Startlists & Results
PDF-dokumendid 
AJAKAVA
Vaata ka:
FISA edasipääsusüsteem OM, MM, ENG)
 Rowing Explaned
Rowing (sport) – Wikipedia
 Paadiklasside tähised
 MEEDIAKAJASTUSED
Järgmine start (eesti aeg):E 26.08 – 15:51 – M2x – Vahesõidud
E 26.08 – 16:40 – M1x – Vahesõidud
T 27.08 – 11:42 – M4x – Vahesõidud
M1x (meeste ühepaat):
1x_yheneEesti koondis:
1. Andrei JÄMSÄ (Pärnu SK)
PROTOKOLLID
Stardid:P 25.08 – 18:17- Eelsõit (H5)
E 26.08 – 16:40 – Vahesõidud (R)
K 28.08 – 14:17 – Veerandfinaalid (Q/ABCD), 1-24.koht
K 28.08 – 17:04 – Veerandfinaalid (Q/EFGH), 25-48.koht
N 29.08 – 16:00 – GH-poolfinaalid (SG/H), 37-48.koht
N 29.08 – 16:20 – EF-poolfinaalid (SE/F), 25-36.koht
N 29.08 – 16:50 – CD-poolfinaalid (SC/D), 13-24.koht
R 30.08 – 13:05 – AB-poolfinaalid (SA/B), 1-12.koht
L 31.08 – 10.31 – H-finaal (FH), 43-48.koht
L 31.08 – 10.36 – G-finaal (FG), 37-42.koht
L 31.08 – 10.41 – F-finaal (FF), 31-36.koht
L 31.08 – 10:46 – E-finaal (FE), 25-30.koht
P 01.09 – 11:30 – D-finaal (FD), 19-24.koht
P 01.09 – 12:06 – C-finaal (FC), 13-18.koht
P 01.09 – 13:30 – B-finaal (FB), 7-12.koht
P 01.09 – 15:46 – A-finaal (FA), 1-6.koht
Edasipääsusüsteem:– 44 paati,
– 8 eelsõitu (H),
– 8 vahesõitu (R),
– 4 ABCD-veerandfinaali, kohtadele 1-24
– 4 EFGH-veerandfinaali, kohtadele 25-48
– 2 AB-poolfinaali, kohtadele 1-12
– 2 CD-poolfinaali, kohtadele 13-24
– FH, FG, FF, FE, FD, FC, FB, FA
M2x (meeste paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskaheneEesti koondis:
1. Jüri-Mikk UDAM (Tallinna SK)
2. Sten-Erik ANDERSON (Pärnu SK Kalev)
PROTOKOLLID
Stardid:P 25.08 – 16:52 – Eelsõit (H2)
E 26.08 – 15:51 – Vahesõidud
K 28.08 – 13:29 – ABCD-veerandfinaalid (1-24.koht)
N 29.08 – 16:10 – EF-poolfinaalid (25-36.koht)
N 29.08 – 16:40 – CD-poolfinaalid (13-24.koht)
R 30.08 – 12:25 – AB-poolfinaalid (1-12.koht)
L 31.08 – 10:51 – D-finaal
P 01.09 – 11:15 – F-finaal
P 01.09 – 11:20 – E-finaal
P 01.09 – 10:51 – C-finaal
P 01.09 – 12:42 – B-finaal
P 09.09 – 14:56 – A-finaal
Edasipääsusüsteem:– 31 paati,
– 6 eelsõitu (H),
– 3 vahesõitu (R),
– 4 veerandfinaali (QF ABCD),
– 2 AB-poolfinaali (SA/B),
– 2 CD-poolfinaal (SC/D),
– 2 EF-poolfinaali(SE/F),
– Finaalid FF, FE, FD, FC, FB, FA
M4x (meeste paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljaneEesti koondis:
1. Kaur KUSLAP (Viljandi SK)
2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev)
3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK)
4. Kaspar TAIMSOO (Viljandi SK)
PROTOKOLLID
Stardid:P 25.08 – 13:46- Eelsõit (H3)
T 27.08 – 11:42 – Vahesõidud
K 28.08 – 18:34 – CD-poolfinaalid
N 29.08 – 13:14 – AB-poolfinaalid
R 30:08 – 10:40 – C-finaal
L 31:08 – 13:36 – B-finaal
L 31:08 – 16:30 – A-finaal
Edasipääsusüsteem:-17 paati,
– 3 eelsõitu (H),
– 2 vahesõitu (R),
– 2 AB-poolfinaali,
– finaalid FC, FB, FA

 

Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)