2020 U19 EM

26.09.2020 - 27.09.2020 All day
Belgrad, Ada Ciganlija
Address: Unnamed Road, Beograd, Serbia

Seoses COVID-19 viiruse pandeemiaga on võistlused edasi lükatud 26.-27.septembrile 2020.

 STARDIPROTOKOLLID & TULEMUSED
 LIVE STREAM
 Info FISA Kodulehel
AJAKAVA (25.09 seisuga) 
*
 Paadiklasside tähised
 Rowing Explaned
 MEEDIA SÕUDMISEST
 ILM
Järgmised stardid (eesti aeg):  
JW1x (neidude ühepaat):
1x_yheneEesti koondis:
DIMITRIJEV, Helene (Viljandi SK)
Edasipääsusüsteem:– 14 paati
– 3 eelsõitu
– 1 vahesõitu
– 2 AB-poolfinaali
– C-finaal
– B-finaal
– A-finaal
JM1x (noormeeste ühepaat):
1x_yheneEesti koondis:
HOLOSTÕHH, Artjom (Tallinna SK)
Edasipääsusüsteem:12 paati
– 2 eelsõitu (H)
– 2 vahesõitu (R)
– B-finaal (FB)
– A-finaal (FA)
 JM2x (noormeeste paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskahene
Eesti koondis:
NETŠAJEV, Mihhail (Narva spordikool Energia)
GONCHAROV, Ignat (Narva spordikool Energia)
Edasipääsusüsteem:18 paati
– 3 eelsõitu (H)
– 2 vahesõitu (R)
– 2 AB-poolfinaali (SAB)
– C-finaal (FC)
– B-finaal (FB)
– A-finaal (FA)
JM4x (noormeeste paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljaneEesti koondis:
ORGSE, Karl Kristofer (Tallinna SK)
TIMMUSK, Uku Siim (Tallinna SK)
LEHEMETS, Hannes (SAK Tartu)
KLEIN, Jaan Sander (Tallinna SK)
Edasipääsusüsteem:17 paati
– 3 eelsõitu (H)
– 2 vahesõitu (R)
– 2 AB-poolfinaali (SAB)
– C-finaal (FC)
– B-finaal (FB)
– A-finaal (FA)
JM8+ (noormeeste kaheksapaat):
8_kaheksaneTAMM, Taavi (SAK Tartu)
UIBO, Markus (SAK Tartu)
ORAS, Rainer (Viljandi SK)
RAUBA, Arved (Viljandi SK)
KIRADI, Mark (Pärnu SK) 
MUISTE, Leo (Viljandi SK)
TAMMJÄRV, Raiko Taave (Pärnu SK)
JÕESAAR, Rasmus (Pärnu SK)
r.MERIMAA, Jako Martin (Pärnu SK)
Edasipääsusüsteem: 7 paati
– 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2-4->R
– 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5->ELM
– A-finaal (FA)
Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)