2021 U23 MM

World Rowing info / Live Tracker / Live Stream
*
Daily Results Summary 11.07.21
Daily Results Summary 10.07.21
Daily Results Summary 09.07.21
Daily Results Summary 08.07.21
Daily Results Summary 07.07.21
*

AJAKAVA (07.07. seisuga)
PROGRAMM (07.07. seisuga)
Entries by Event
Entry List by Event
Team Manager Manual
ILM (yr.no)
ILM (Windfinder.no)
List of countries according to the level of risk
Event Bulletin
Vaata ka:
FISA Progression System
 Rowing Explaned
 Paadiklasside tähised
 MEEDIA SÕUDMISEST
Järgmised stardid: (kohalik aeg)
eesti aeg  = +1h
BLM1x  (meeste kergekaalu ühepaat – sportlase max kaal 72,0kg)
1x_yhene 1) Elar LOOT (SAK Tartu)
Kvalifikatsioonisüsteem: 21 paati  ->18 paati 
– 3 eelsõitu (H),                  1…2->SA/B, 3…->R
– 2 vahesõitu (R),               1-2->SA/B, 3…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SA/B), 1…3->FA, 4…6->FB
– FC, FB, FA
Tulemused: H1, H2, H3, H4, R1, R2, , SAB1, SAB2, FC, FB, FA , Summary
BM1x (meeste ühepaat):
1x_yhene 1) Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 30 paati
– 5 eelsõitu (H),                  1…4->Q, 5…->R
– 2 vahesõitu (R),               1…2->Q, 3…->FE
– 4 veerandfinaali (Q),       1…3->SA/B, 4…6->SC/D
– 2 CD-poolfinaali (SC/D), 1…3->FC, 4…6->FD
– 2 AB-poolfinaali (SA/B),  1…3->FA, 4…6->FB
– FE, FD, FC, FB, FA
Tulemused:
EST
H1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA , Summary
BM2x (meeste paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskahene 1) Mihhail NETŠAJEV (Narva SK Energia)
2) Ignat GONCHAROV (Narva SK Energia)
Kvalifikatsionisüsteem: – 21 paati
– 4 eelsõitu (H), 
– 4 vahesõitu (R),
– 2 CD-poolfinaali (SC/D), 1…3->FC, 4…6->FD
– 2 AB-poolfinaali (SA/B), 1…3->FA, 4…6->FB
– FD, FC, FB, FA
Tulemused: H1, H2, H3, H4, R1, R2, R3, R4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA , Summary
BLW1x (naiste kergekaalu ühepaat – sportlase max kaal 59kg) 
1x_yhene 1) Kelli JÄRVOAJA (Pärnu SK)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 18 paati
– 3 eelsõitu (H), 1…2->SA/B, 3…->R
– 2 vahesõitu (R), 1-2->SA/B, 3…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SA/B), 1…3->FA, 4…6->FB
– FC, FB, FA
Tulemused: H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary 
BW1x (naiste ühepaat):
1x_yhene 1) Greta JAANSON (Pärnu SK)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 21 paati
– 4 eelsõitu (H),                  1->SA/B, 2…->R
– 4 vahesõitu (R),               1…2->SA/B, 3…->SC/D
– 2 CD-poolfinaali (SC/D), 1…3->FC, 4…6->FD
– 2 AB-poolfinaali (SA/B),  1…3->FA, 4…6->FB
– FD, FC, FB, FA
Tulemused: H1, H2, H3, H4, R1, R2, R3, R4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA , Summary
BW4x (naiste paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljane 1) Rachel KÕLLO (SAK Tartu)
2) Grete ALTTOA (Pärnu SK Kalev)
3) Annabel ARON (Pärnu SK)
4) Helene DIMITRIJEV (Viljandi SK)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 13 paati
– 3 eelsõitu (H),                  1…3->SA/B, 4…->R
– 1 vahesõit (R),                 1…3->SA/B, 4…->ELM
– 2 AB-poolfinaali (SA/B), 1…3->FA, 4…6->FB
– FC, FB, FA
Tulemused: H1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FB, FA, Summary
Terminid:
H Heat Eelsõit
R Repechage Vahesõit
Q Quarterfinal Veerandfinaal
SA/B Semi-finals for finals A&B Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/D Semi-finals for finals C&D Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne    
FA Final A  A-finaal (kohad 1-6)
FB Final B B-finaal (kohad 7-12)
FC Final C C-finaal (kohad 13-18)
jne    
TT Time Trial Eraldistart
ELM Eliminated Eemaldatud / välja jäänud
P Preliminary Race Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)