2022 EM

11.08.2022 - 14.08.2022 All day
München
Address: Dachauer Str. 35, 85764 Oberschleißheim, Saksamaa

 

INFO World Rowing‘u kodulehel
LIVE STREAM/TRACKER
*
AJAKAVA (v3, 10.08 seisuga)
Start List Summary (11.08)
*
Seeding Proposal (Asetuse ettepanek 09.08 seisuga))
Entry List by Event
Entries by Event
Number of Entries by Country
Entry List by Country
ILM (yr.no)
Tuul (Windfinder.com)
*
Paadiklasside tähised
World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
MEEDIA SÕUDMISEST
Järgmised stardid (eesti aeg = +1h):N 11.08 – kell 12:10, M1x, H4
N 11.08 – kell 12:35, LM2x, H1
N 11.08 – kell 13:05, M4x, H2
M4x (paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljane1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia)
2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev)
3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK)
4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 14 paati
– 3 eelsõitu (H)                1…3->SA/B, 4…->R
– 1 vahesõit (R)               1…3->SA/B, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:                    ESTH1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary
LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat):
2x_paariskahene
1. Ander KOPPEL (Pärnu SK Kalev)
2. Elar LOOT (SAK Tartu)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 13 paati
– 3 eelsõitu (H)                1…3->SA/B, 4…->R
– 1 vahesõit (R)               1…3->SA/B, 4…->ELM
– 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…->FB
– FB, FA
Tulemused:                    ESTH1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary 
M1x (meeste ühepaat):
1x_yhene1. Andrei JÄMSÄ (Pärnu SK)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 19 paati
– 4 eelsõitu (H)                 1.->SAB, 2…->R
– 2 vahesõitu (R)               1…2->SAB, 3…->SCD 
– 2 CD-poolfinaali (SCD)  1…3->FC, 4…->FD 
– 2 AB-poolfinaali (SAB)   1…3->FA, 4…->FB
– FD, FC, FB, FA
Tulemused:                    EST H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA; Summary 
Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)
 
Eesti Sõudeliit