1

2022 U19-U23 MM

 

World Rowing info
Team Manager Manual
 Provisional Programme (29.07 seisuga)
*
Daily Results Summary (25.07)
Daily Results Summary (26.07)
Daily Results Summary (27.07)
Daily Results Summary (28.07)
Daily Results Summary (29.07)
Daily Results Summary (30.07)
Daily Results Summary (31.07)
*
U23 MM
Entry List by Event
Entries by Event – Summary
Number of Entries by Country
Entry List by Country

U19 MM

Entry List by Event
Entries by Event – Summary
Number of Entries by Country
Entry List by Country

ILM (yr.no)
Tuul (Windfinder.com)
*
Paadiklasside tähised
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem).
Rowing Explaned
MEEDIA SÕUDMISEST
Järgmised stardid:
(kohalik aeg, eesti aeg = +1h)
 
JM1x – poiste ühepaat
1x_yhene 1. Christopher HEIN (Tallinna SK)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 29 paati
– 5 eelsõitu (H),                 1…4->Q, 5…->R
– 2 vahesõitu (R),              1…2->Q, 3…->FE
– 4 veerandfinaali (Q),      1…3->SAB, 4…6->SCD
– 2 CD-poolfinaali (SCD), 1…3->FC, 4…6->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB),  1…3->FA, 4…6->FB
– FE, FD, FC, FB, FA
Tulemused:                        EST H1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA; Summary
JW4x – tütarlaste paarisaeruline neljapaat
4x_paarisneljane 1. Sigrid LUTS (SAK Tartu)
2. Kaisa OLESK (SAK Tartu)
3. Doris MEINBEK (Viljandi SK)
4. Gerli Endrekson (Viljandi SK
Kvalifikatsioonisüsteem: – 15 paati
– 3 eelsõitu (H)                1…3->SA/B, 4…->R
– 1 vahesõit (R)               1…3->SA/B, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:                        EST H1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary
BLM2x – noormeeste paarisaeruline kergekaalu kahepaat
2x_paariskahene 1. Mihhail NETSAJEV (Narva SK Energia)
2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK)
Kvalifikatsioonisüsteem: 17 paati
– 3 eelsõitu (H)                  1…2->SAB, 3…->R
– 2 vahesõit (R)                 1…3->SAB, 4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SAB)  1…3->FA, 4…->FB
– FC, FB, FA
Tulemused:                        EST H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA; Summary
BM8+ – noormeeste kaheksapaat
8_kaheksane 1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK)
2. Karl Kristofer ORGSE (Tallinna SK)
3. Kaarel KIIVER (TÜASK)
4. Markus UIBO (SAK Tartu)
5. Leo MUISTE (Viljandi SK)
6. Rainer ORAS (Viljandi SK)
7. Rein MUDA (SAK Tartu)
8. Mark Theodor JALAKAS (TÜASK)
R Berit ALTTOA (Pärnu SK Kalev)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 12 paati
– 2 eelsõitu (H),    1->FA, 2…->R
– 2 vahesõitu (R), 1…2->FA, 3…->FB
– FB, FA
Tulemused:                        EST H1, H2, R1, R2, FB, FA; Summary
BW1x – neidude ühepaat
1x_yhene 1. Greta JAANSON (Pärnu SK)
Kvalifikatsioonisüsteem: – 19 paati
– 4 eelsõitu (H),                 1…2->SAB, 3…->R
– 2 vahesõitu (R),              1…2->SAB, 3…->SCD
– 2 CD-poolfinaali (SCD), 1…3->FC, 4…->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB),  1…3->FA, 4…6->FB
– FD, FC, FB, FA
Tulemused:                        EST H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA; Summary

 

Terminid:
H Heat Eelsõit
R Repechage Vahesõit
Q Quarterfinal Veerandfinaal
SA/B Semi-finals for finals A&B Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/D Semi-finals for finals C&D Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne    
FA Final A  A-finaal (kohad 1-6)
FB Final B B-finaal (kohad 7-12)
FC Final C C-finaal (kohad 13-18)
jne    
TT Time Trial Eraldistart
ELM Eliminated Eemaldatud / välja jäänud
P Preliminary Race Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)