2023 U19 MM

2.08.2023 - 6.08.2023 All day
Pariis
Address: Stade Nautique Olympique d'Île-de-France Île-de-loisirs Vaires-Torcy, Rte de Torcy, 77360 Vaires-sur-Marne, Prantsusmaa

World Rowing – INFO / LIVE

PILDID

Järgmised stardid (kohalik aeg):
eesti aeg = +1h
 
Daily Results Summary (03.08)
Daily Results Summary (04.08)
Daily Results Summary (05.08)
Seoses halbade ilmastikuoludega on ajakava muudetud – 06.08.2023 võistlussõite ei toimu!
Rakendatakse MK-progressioonisüsteemi
.
 World Rowing’u Täitevkomitee otsus

JW1x (tütarlaste ühepaat):
1x_yhene1. Gerli ENDREKSON (Viljandi SK)
Kvalifikatsionisüsteem:– 27 paati
– 5 eelsõitu (H)                 1…4->Q,          5…->R
– 2 vahesõitu (R)               1…2->Q,          3…->FE
– 4 veerandfinaali (Q)      1…3->SAB,     4.->FC, 5.->FC või FD, 6->FE
– 2 AB-poolfinaali (SAB)  1…3->FA,       4…6->FB
– E-, D-, C-, B- ja A-finaalid (FE, FD, FC, FB, FA)
Tulemused:                ESTH1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA
Summary
JW1x Koondfail
JM4x (noormeeste paarisaeruline neljapaat):
4x_paarisneljane1. Anton KAŠURNIKOV   (Narva SK Energia)
2. Kristho KALDMAA       (SAK Tartu)
3. Aleksander JALAKAS (TÜASK)
4. Robin HUNT                 (Pärnu SK)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 17 paati
– 3 eelsõitu (H)                1…2->SAB,       3…->R
– 2 vahesõitu (R)             1…3->SAB,       4…->FC
– 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA,       4…6->FB
– C-, B- ja A-finaalid (FC, FB, FA)
Tulemused:                ESTH1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary   /   JM4x – KOOND
ILM (accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)

AJAKAVA (04.08 seisuga)

Event Bulletin
Team Manager Manual

Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country

Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)

Warning: Only the first byte will be assigned to the string offset in /data01/virt65866/domeenid/www.soudeliit.ee/htdocs/wp-content/plugins/responsive-menu/v4.0.0/inc/helpers/custom-functions.php on line 218
Eesti Sõudeliit