Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h |
Daily Results Summary (04.08)
Daily Results Summary (05.08)
Seoses halbade ilmastikuoludega on ajakava muudetud – 06.08.2023 võistlussõite ei toimu!
Rakendatakse MK-progressioonisüsteemi
. World Rowing’u Täitevkomitee otsus
JW1x (tütarlaste ühepaat): | |
1. Gerli ENDREKSON (Viljandi SK) | |
Kvalifikatsionisüsteem: | – 27 paati – 5 eelsõitu (H) 1…4->Q, 5…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->Q, 3…->FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4.->FC, 5.->FC või FD, 6->FE – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6->FB – E-, D-, C-, B- ja A-finaalid (FE, FD, FC, FB, FA) |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA Summary JW1x Koondfail |
JM4x (noormeeste paarisaeruline neljapaat): | |
1. Anton KAŠURNIKOV (Narva SK Energia) 2. Kristho KALDMAA (SAK Tartu) 3. Aleksander JALAKAS (TÜASK) 4. Robin HUNT (Pärnu SK) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati – 3 eelsõitu (H) 1…2->SAB, 3…->R – 2 vahesõitu (R) 1…3->SAB, 4…->FC – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6->FB – C-, B- ja A-finaalid (FC, FB, FA) |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary / JM4x – KOOND |
Tuul (Windfinder.com) AJAKAVA (04.08 seisuga) Event Bulletin
Team Manager Manual Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |