13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19All day 19.05.2024-21.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits World Rowing – INFO / LIVE OM-kvalifikatsioonisüsteem Pildid AJAKAVA (22.02.2024 seisuga) Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (19.05) Daily Results Summary (19.05) Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – ?? paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | Kvalifikatsionisüsteem:
| – ?? paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
20All day 20.05.2024-21.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits World Rowing – INFO / LIVE OM-kvalifikatsioonisüsteem Pildid AJAKAVA (22.02.2024 seisuga) Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (19.05) Daily Results Summary (19.05) Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – ?? paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | Kvalifikatsionisüsteem:
| – ?? paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 21All day 21.05.2024-21.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits World Rowing – INFO / LIVE OM-kvalifikatsioonisüsteem Pildid AJAKAVA (22.02.2024 seisuga) Bülletään Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Start List Summary (19.05) Daily Results Summary (19.05) Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – ?? paati
| – 4 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 CD-poolfinaali (SCD) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FD, FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…2->SAB, 3…->SCD 1…3->FC, 4…6->FD 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | Kvalifikatsionisüsteem:
| – ?? paati
| – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – 2 AB-poolfinaali (SAB) – FC, FB, FA | 1…2->SAB, 3…->R 1…3->SAB, 4…->FC 1…3->FA, 4…6->FB | Tulemused: EST | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 22All day 22.05.2024 Tartu Ülikooli Spordihoone, 51008 Tartu, Eesti Kõigil uutel kutseeksami sooritajatel ja kutsetaseme taastaotlejatel tuleb avaldus esitada e-keskkonnas. Kogu vajalik info ning lingid leiate aadressil http://www.sport.ee/et/treenerid Enne andmete sisestamist palun lugege läbi juhend. Kutseeksam toimumis aeg: 22.05.2024 Dokumentide esitamise tähtaeg: 29.04.2024 Kutseeksami toimumise koht: Tartu, Ujula 4, Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituut Eksamitasu:Abitreener | EKR 3 | 40€ | Nooremtreener | EKR 4 | 47€ | Treener | EKR 5 | 56€ | Vanemtreener | EKR 6 | 72€ | Meistertreener | EKR 7 | 80€ | Eliittreener | EKR 8 | 100€ |
Eksamitasu tuleb kanda Eesti Sõudeliidu arvelduskontole EE30 2200 2210 6865 0679, Swedbank Täiendav info: Priit Purge EOK sõudetreenerite kutsekomisjoni esimees Mob: +372 5836 3080
| 23 | 24All day 24.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 25All day 25.05.2024 Rääma 27, Pärnu, 80039 Pärnu maakond, Eesti All day 25.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 26All day 26.05.2024 Rääma 27, Pärnu, 80039 Pärnu maakond, Eesti All day 26.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits | LIVE STREAM/TRACKER TULEMUSED INFO World Rowing‘u kodulehel Start List Summary (16.05) ILM * Paadiklasside tähised World Rowing Progression System (Edasipääsusüsteem) Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST | Järgmised stardid (eesti aeg): | | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 8 paati, – 2 eelsõitu (H); 1->FA, 2…->R – 1 vahesõit (R); 1-4->FA, 5…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, R, FA, Summary | M2x (paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõitu (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FC, FB, FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, FA, Summary | LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis:
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 18 paati; – 4 eelsõitu (H); 1-2->SA/B, 3…->R – 2 vahesõit (R); 1-3->SA/B, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SA/B); 1-3->FA, 4…->ELM – FA | Tulemused: | H1, H2, H3, R1, R2, SAB1, SAB2, Summary |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|