5 | 6 | 7 | 8 | 9All day 9.10.2020-11.10.2020 Wiankowa 3, 61-131 Poznań, Poola | LIVE TRACER Info FISA Kodulehel AJAKAVA (08.10 seisuga) STARDIPROTOKOLLID & TULEMUSED M1x, M2x, M4x, LM2x, W4x * Paadiklasside tähised FISA Edasipääsusüsteem – OM ja MM (Progression System). FISA Edasipääsusüsteem – MK ja EM. Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST ILM | Järgmised stardid (eesti aeg): | P 15:00 – M4x, FA | M1x (meeste ühepaat): |
| Eesti koondis: POOLAK, Johann (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 23 paati – 4 eelsõitu (H) – 4 vahesõitu (R) – CD-poolfinaalid (SC/D) – AB-poolfinaalid (SA/B) – D-finaal (FD) – C-finaal (FC) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA)
| M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis: KUSLAP, Kaur (Viljandi SK) JÄMSÄ, Andrei (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – CD-poolfinaalid (SC/D) – AB-poolfinaalid (SA/B) – C-finaal (FC) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA) | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis: UDAM, Jüri-Mikk (Tallinna SK) RAJA, Allar (Pärnu SK Kalev) ENDREKSON, Tõnu (Pärnu SK) TAIMSOO, Kaspar (Viljandi SK)
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 11 paati – 2 eelsõitu – 2 vahesõitu – B-finaal – A-finaal
| LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis: KOPPEL, Ander (Pärnu SK Kalev) LOOT, Elar (SAK Tartu) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 15 paati – 3 eelsõitu – 2 vahesõitu – AB-poolfinaal – C-finaal – B-finaal – A-finaal | W4x (naiste paarisaeruline neljapaat):
| | Eesti koondis: ARON, Annabel LUIK, Elo MITT, Liisu ALTTOA, Grete | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 10 paati – 2 eelsõitu – 1 vahesõit – B-finaal – A-finaal |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
Postponement of the 2020 European Rowing Championships 2020 European Rowing Championships is confirmed Seoses COVID-19 viirsuse pandeemiaga on võistlused on edasi lükatud 09-11. oktoobrile 2020
| 10All day 10.10.2020-11.10.2020 Wiankowa 3, 61-131 Poznań, Poola | LIVE TRACER Info FISA Kodulehel AJAKAVA (08.10 seisuga) STARDIPROTOKOLLID & TULEMUSED M1x, M2x, M4x, LM2x, W4x * Paadiklasside tähised FISA Edasipääsusüsteem – OM ja MM (Progression System). FISA Edasipääsusüsteem – MK ja EM. Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST ILM | Järgmised stardid (eesti aeg): | P 15:00 – M4x, FA | M1x (meeste ühepaat): |
| Eesti koondis: POOLAK, Johann (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 23 paati – 4 eelsõitu (H) – 4 vahesõitu (R) – CD-poolfinaalid (SC/D) – AB-poolfinaalid (SA/B) – D-finaal (FD) – C-finaal (FC) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA)
| M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis: KUSLAP, Kaur (Viljandi SK) JÄMSÄ, Andrei (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – CD-poolfinaalid (SC/D) – AB-poolfinaalid (SA/B) – C-finaal (FC) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA) | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis: UDAM, Jüri-Mikk (Tallinna SK) RAJA, Allar (Pärnu SK Kalev) ENDREKSON, Tõnu (Pärnu SK) TAIMSOO, Kaspar (Viljandi SK)
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 11 paati – 2 eelsõitu – 2 vahesõitu – B-finaal – A-finaal
| LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis: KOPPEL, Ander (Pärnu SK Kalev) LOOT, Elar (SAK Tartu) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 15 paati – 3 eelsõitu – 2 vahesõitu – AB-poolfinaal – C-finaal – B-finaal – A-finaal | W4x (naiste paarisaeruline neljapaat):
| | Eesti koondis: ARON, Annabel LUIK, Elo MITT, Liisu ALTTOA, Grete | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 10 paati – 2 eelsõitu – 1 vahesõit – B-finaal – A-finaal |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
Postponement of the 2020 European Rowing Championships 2020 European Rowing Championships is confirmed Seoses COVID-19 viirsuse pandeemiaga on võistlused on edasi lükatud 09-11. oktoobrile 2020
| 11All day 11.10.2020-11.10.2020 Wiankowa 3, 61-131 Poznań, Poola | LIVE TRACER Info FISA Kodulehel AJAKAVA (08.10 seisuga) STARDIPROTOKOLLID & TULEMUSED M1x, M2x, M4x, LM2x, W4x * Paadiklasside tähised FISA Edasipääsusüsteem – OM ja MM (Progression System). FISA Edasipääsusüsteem – MK ja EM. Rowing Explaned MEEDIA SÕUDMISEST ILM | Järgmised stardid (eesti aeg): | P 15:00 – M4x, FA | M1x (meeste ühepaat): |
| Eesti koondis: POOLAK, Johann (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 23 paati – 4 eelsõitu (H) – 4 vahesõitu (R) – CD-poolfinaalid (SC/D) – AB-poolfinaalid (SA/B) – D-finaal (FD) – C-finaal (FC) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA)
| M2x (meeste paarisaeruline kahepaat): | | Eesti koondis: KUSLAP, Kaur (Viljandi SK) JÄMSÄ, Andrei (Pärnu SK) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 17 paati – 3 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – CD-poolfinaalid (SC/D) – AB-poolfinaalid (SA/B) – C-finaal (FC) – B-finaal (FB) – A-finaal (FA) | M4x (paarisaeruline neljapaat): | | Eesti koondis: UDAM, Jüri-Mikk (Tallinna SK) RAJA, Allar (Pärnu SK Kalev) ENDREKSON, Tõnu (Pärnu SK) TAIMSOO, Kaspar (Viljandi SK)
| Kvalifikatsioonisüsteem: | – 11 paati – 2 eelsõitu – 2 vahesõitu – B-finaal – A-finaal
| LM2x (kergekaalu paarisaeruline kahepaat): |
| Eesti koondis: KOPPEL, Ander (Pärnu SK Kalev) LOOT, Elar (SAK Tartu) | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 15 paati – 3 eelsõitu – 2 vahesõitu – AB-poolfinaal – C-finaal – B-finaal – A-finaal | W4x (naiste paarisaeruline neljapaat):
| | Eesti koondis: ARON, Annabel LUIK, Elo MITT, Liisu ALTTOA, Grete | Kvalifikatsioonisüsteem: | – 10 paati – 2 eelsõitu – 1 vahesõit – B-finaal – A-finaal |
Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
Postponement of the 2020 European Rowing Championships 2020 European Rowing Championships is confirmed Seoses COVID-19 viirsuse pandeemiaga on võistlused on edasi lükatud 09-11. oktoobrile 2020
|
19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24All day 24.10.2020-25.10.2020 Ranna tee 3, 51008 Tartu, Eesti ÜLESANDMISED / PROTOKOLL / RESULTS – OnLine Võistkonna esindajate koosolek: 24.10.2020, kell 12:00 / Team Manager’s meeting ÜLDJUHEND ILM Ülesandmise vorm / Entry Form Ülesandmise tähtaeg: 21.10.2020, kell 23:59 / Entry Deadline NB! 1. võistluspäeva algus kell 14:00, distants 4000 m / 1th day 2. võistluspäeva algus kell 11:00, distants 2000 m / 2nd day NB! Kuna samal ajal meie võistlusega toimub Lodjakoja üritus, siis turvalisuse kaalutlustel on finišijoon viidud ca 500m ülesvoolu. Vt joonis allpool.
| 25All day 25.10.2020-25.10.2020 Ranna tee 3, 51008 Tartu, Eesti ÜLESANDMISED / PROTOKOLL / RESULTS – OnLine Võistkonna esindajate koosolek: 24.10.2020, kell 12:00 / Team Manager’s meeting ÜLDJUHEND ILM Ülesandmise vorm / Entry Form Ülesandmise tähtaeg: 21.10.2020, kell 23:59 / Entry Deadline NB! 1. võistluspäeva algus kell 14:00, distants 4000 m / 1th day 2. võistluspäeva algus kell 11:00, distants 2000 m / 2nd day NB! Kuna samal ajal meie võistlusega toimub Lodjakoja üritus, siis turvalisuse kaalutlustel on finišijoon viidud ca 500m ülesvoolu. Vt joonis allpool.
|