E | T | K | N | R | L | P |
---|
| | | | | 1All day 1.06.2024-2.06.2024 Podzamcze 1, Kruszwica, Poola World Rowing – INFO AJAKAVA (04.03.2024 seisuga) Bulletin Entry List by Event Entries by Event (Summary) Entry List by Country Ilm (AccuWeather.com) Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
TULEMUSED Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) JM1x (poiste ühepaat): | | 1. | Kvalifikatsionisüsteem: | – ?? paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | JM4x (poiste paarisaeruline neljapaat): | | 1. 2. 3. 4. | Kvalifikatsioonisüsteem: | – ?? paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
Vaata ka: MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 2All day 2.06.2024-2.06.2024 Podzamcze 1, Kruszwica, Poola World Rowing – INFO AJAKAVA (04.03.2024 seisuga) Bulletin Entry List by Event Entries by Event (Summary) Entry List by Country Ilm (AccuWeather.com) Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
TULEMUSED Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) JM1x (poiste ühepaat): | | 1. | Kvalifikatsionisüsteem: | – ?? paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | JM4x (poiste paarisaeruline neljapaat): | | 1. 2. 3. 4. | Kvalifikatsioonisüsteem: | – ?? paati – 2 eelsõitu (H) – 2 vahesõitu (R) – FB, FA | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary |
Vaata ka: MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8All day 8.06.2024 Sõudebaasi tee 21, 13517 Tallinn, Estonia
| 9All day 9.06.2024 Sõudebaasi tee 21, 13517 Tallinn, Estonia
|
10 | 11 | 12 | 13 | 14All day 14.06.2024-16.06.2024 Wiankowa 3, Poznań, Poola World Rowing – INFO / LIVE * Pildid AJAKAVA (06.07 seisuga) * ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (07.07) Daily Results Summary (08.07) Daily Results Summary (09.07) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem: | | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti paatkond ei stardi | Kvalifikatsioonisüsteem: | | Tulemused: EST | |
Team Manager Manual (30.06) Eraldistardi instruktsioon Eraldistardi video Seeding proposal (Asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Vaata ka: World Rowing Progression System World Rowing Progression System for World Cups (edasipääsusüsteemi erisused MK-sarjas) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 15All day 15.06.2024-16.06.2024 Wiankowa 3, Poznań, Poola World Rowing – INFO / LIVE * Pildid AJAKAVA (06.07 seisuga) * ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (07.07) Daily Results Summary (08.07) Daily Results Summary (09.07) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem: | | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti paatkond ei stardi | Kvalifikatsioonisüsteem: | | Tulemused: EST | |
Team Manager Manual (30.06) Eraldistardi instruktsioon Eraldistardi video Seeding proposal (Asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Vaata ka: World Rowing Progression System World Rowing Progression System for World Cups (edasipääsusüsteemi erisused MK-sarjas) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 16All day 16.06.2024-16.06.2024 Wiankowa 3, Poznań, Poola World Rowing – INFO / LIVE * Pildid AJAKAVA (06.07 seisuga) * ILM (accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (07.07) Daily Results Summary (08.07) Daily Results Summary (09.07) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | | Kvalifikatsionisüsteem: | | Tulemused: EST | H1, H2, R1, R2, FB, FA, Summary | LM2x (meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat): | | Eesti paatkond ei stardi | Kvalifikatsioonisüsteem: | | Tulemused: EST | |
Team Manager Manual (30.06) Eraldistardi instruktsioon Eraldistardi video Seeding proposal (Asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Vaata ka: World Rowing Progression System World Rowing Progression System for World Cups (edasipääsusüsteemi erisused MK-sarjas) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
17 | 18 | 19 | 20All day 20.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 21All day 21.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 22All day 22.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
| 23All day 23.06.2024-23.06.2024 Targ Drzewny 27, 80-886 Gdańsk, Poola Worldrowing info AJAKAVA Bülletään Ilm Tuul (windfinder.com) Kaardid ja skeemid Entries by Event Detailed Entry List by Event Participant Guide
|
24 | 25 | 26 | 27 | 28All day 28.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu Merevaigust Aer on pika traditsiooniga rahvusvaheline regatt, millel on läbi aegade olnud oluline koht meie koondiste ettevalmistamisel tiitlivõistlusteks. STARDIPROTOKOLL / TULEMUSED Crew Change Form AJAKAVA (Preliminary Timetable as of 24.05) ILM (yr.no) ILM (Windfinder.com) Regulations Amber Oars – Flyer Traffic Rules – training Traffic Rules – racing Entry Form (e-Row.lt) Ülesandmiste tähtaeg xx.06.2024 kell 12:00, Veteranidel xx.06.2024 kell 17:00
| 29All day 29.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu Merevaigust Aer on pika traditsiooniga rahvusvaheline regatt, millel on läbi aegade olnud oluline koht meie koondiste ettevalmistamisel tiitlivõistlusteks. STARDIPROTOKOLL / TULEMUSED Crew Change Form AJAKAVA (Preliminary Timetable as of 24.05) ILM (yr.no) ILM (Windfinder.com) Regulations Amber Oars – Flyer Traffic Rules – training Traffic Rules – racing Entry Form (e-Row.lt) Ülesandmiste tähtaeg xx.06.2024 kell 12:00, Veteranidel xx.06.2024 kell 17:00
| 30All day 30.06.2024-30.06.2024 Karaimų skg. 73, Trakai 21104, Leedu Merevaigust Aer on pika traditsiooniga rahvusvaheline regatt, millel on läbi aegade olnud oluline koht meie koondiste ettevalmistamisel tiitlivõistlusteks. STARDIPROTOKOLL / TULEMUSED Crew Change Form AJAKAVA (Preliminary Timetable as of 24.05) ILM (yr.no) ILM (Windfinder.com) Regulations Amber Oars – Flyer Traffic Rules – training Traffic Rules – racing Entry Form (e-Row.lt) Ülesandmiste tähtaeg xx.06.2024 kell 12:00, Veteranidel xx.06.2024 kell 17:00
|