2024 Emajõe karikavõistlused
TULEMUSED
Ülesandmised / Stardiprotokoll
Kõik muudatused ülesandmistes saata entry /ät/ soudeliit.ee
Emajõe KV juhend
Liiklusskeem stardialas – 4000m distantsil
Liiklusskeem stardialas – 2000m distantsil
Liiklusskeem finišisalas ja mahasõidul
Finiš Lodjakoja juures (vt Google Maps)
ILM (yr.no)
TUUL (Windfinder.com)
AJAKAVA | ||
Laupäev | Pühapäev | |
Esindajate koosolek | 12:00 | – |
1.start – M2x, M2-, M1x | 15:00 | 11:00 |
2.start – PA1x | 16:45 | 12:30 |
3.start – N2x, N2-, N1x, TA1x | 18:30 | 13:40 |
Olme ja paatide hoiuala:
– Riietusruumid: TÜ spordihoones (kõik klubid va SAK Tartu ja EAK)
– Paatide hoiuala: Ranna tee 3, sõudebaasi hoovis
– Treilerite hoiuala: Ranna tee 3 kõrval asuval jalgpalli platsil ja TÜ spordihoone kõrval
– sõudebaasi hoovi treilereid parkida ei tohi!
Ülesandmisvorm
Ülesandmise tähtaeg 01.05.2024 kell 23:59
2024 Emajõe karikavõistlused
TULEMUSED
Ülesandmised / Stardiprotokoll
Kõik muudatused ülesandmistes saata entry /ät/ soudeliit.ee
Emajõe KV juhend
Liiklusskeem stardialas – 4000m distantsil
Liiklusskeem stardialas – 2000m distantsil
Liiklusskeem finišisalas ja mahasõidul
Finiš Lodjakoja juures (vt Google Maps)
ILM (yr.no)
TUUL (Windfinder.com)
AJAKAVA | ||
Laupäev | Pühapäev | |
Esindajate koosolek | 12:00 | – |
1.start – M2x, M2-, M1x | 15:00 | 11:00 |
2.start – PA1x | 16:45 | 12:30 |
3.start – N2x, N2-, N1x, TA1x | 18:30 | 13:40 |
Olme ja paatide hoiuala:
– Riietusruumid: TÜ spordihoones (kõik klubid va SAK Tartu ja EAK)
– Paatide hoiuala: Ranna tee 3, sõudebaasi hoovis
– Treilerite hoiuala: Ranna tee 3 kõrval asuval jalgpalli platsil ja TÜ spordihoone kõrval
– sõudebaasi hoovi treilereid parkida ei tohi!
Ülesandmisvorm
Ülesandmise tähtaeg 01.05.2024 kell 23:59
World Rowing – INFO / LIVE
OM-kvalifikatsioonisüsteem
Pildid
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Bülletään
Seeding proposal (asetuse ettepanek)
Team Manager Manual
Ilm (Accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h |
Start List Summary (19.05)
Daily Results Summary (19.05)
Daily Results Summary (20.05)
Daily Results Summary (21.05)
M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | |
1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 10 paati |
– 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->ELM – A-finaal (FA) (B-finaali ei toimu) | |
Tulemused: EST | H1, H2, R, FA, Summary |
M1x (meeste ühepaat): | |
1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 31 paati |
– 6 eelsõitu (H) 1…3->Q – 2 vahesõitu (R) 1…2->Q, 3…->SEF – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4…6->SCD – 2 EF-poolfinaali (SEF) 1…3->FE, 4…6->FF – 2 CD-poolfinaali (SCD) 1…3->FC, 4…6->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6->FB – A-, B-, C-, D-, E-, F-finaalid | |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, R1, R2, R3, Q1, Q2, Q3, Q4, SEF1, SEF2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FF, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
World Rowing – INFO / LIVE
OM-kvalifikatsioonisüsteem
Pildid
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Bülletään
Seeding proposal (asetuse ettepanek)
Team Manager Manual
Ilm (Accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h |
Start List Summary (19.05)
Daily Results Summary (19.05)
Daily Results Summary (20.05)
Daily Results Summary (21.05)
M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | |
1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 10 paati |
– 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->ELM – A-finaal (FA) (B-finaali ei toimu) | |
Tulemused: EST | H1, H2, R, FA, Summary |
M1x (meeste ühepaat): | |
1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 31 paati |
– 6 eelsõitu (H) 1…3->Q – 2 vahesõitu (R) 1…2->Q, 3…->SEF – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4…6->SCD – 2 EF-poolfinaali (SEF) 1…3->FE, 4…6->FF – 2 CD-poolfinaali (SCD) 1…3->FC, 4…6->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6->FB – A-, B-, C-, D-, E-, F-finaalid | |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, R1, R2, R3, Q1, Q2, Q3, Q4, SEF1, SEF2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FF, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
World Rowing – INFO / LIVE
OM-kvalifikatsioonisüsteem
Pildid
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Bülletään
Seeding proposal (asetuse ettepanek)
Team Manager Manual
Ilm (Accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h |
Start List Summary (19.05)
Daily Results Summary (19.05)
Daily Results Summary (20.05)
Daily Results Summary (21.05)
M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | |
1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 10 paati |
– 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->ELM – A-finaal (FA) (B-finaali ei toimu) | |
Tulemused: EST | H1, H2, R, FA, Summary |
M1x (meeste ühepaat): | |
1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 31 paati |
– 6 eelsõitu (H) 1…3->Q – 2 vahesõitu (R) 1…2->Q, 3…->SEF – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4…6->SCD – 2 EF-poolfinaali (SEF) 1…3->FE, 4…6->FF – 2 CD-poolfinaali (SCD) 1…3->FC, 4…6->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6->FB – A-, B-, C-, D-, E-, F-finaalid | |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, H6, R1, R2, R3, Q1, Q2, Q3, Q4, SEF1, SEF2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FF, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
Kutseeksam 22.05.2024
Kõigil uutel kutseeksami sooritajatel ja kutsetaseme taastaotlejatel tuleb avaldus esitada e-keskkonnas.
Kogu vajalik info ning lingid leiate aadressil http://www.sport.ee/et/treenerid
Enne andmete sisestamist palun lugege läbi juhend.
Kutseeksam toimumis aeg: 22.05.2024
Dokumentide esitamise tähtaeg: 29.04.2024
Kutseeksami toimumise koht: Tartu, Ujula 4, Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituut
Eksamitasu:
Abitreener | EKR 3 | 40€ |
Nooremtreener | EKR 4 | 47€ |
Treener | EKR 5 | 56€ |
Vanemtreener | EKR 6 | 72€ |
Meistertreener | EKR 7 | 80€ |
Eliittreener | EKR 8 | 100€ |
Eksamitasu tuleb kanda Eesti Sõudeliidu arvelduskontole EE30 2200 2210 6865 0679, Swedbank
Täiendav info:
Priit Purge
EOK sõudetreenerite kutsekomisjoni esimees
Mob: +372 5836 3080
2024 MK 2.etapp
World Rowing – INFO / LIVE
Pildid
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Bülletään
Seeding proposal (asetuse ettepanek)
Team Manager Manual
Ilm (Accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | Eesti koondis ei võistle |
Daily Results Summary (24.05)
Daily Results Summary (25.05)
Daily Results Summary (26.05)
Kvalifikatsioonisüsteem: | |
Tulemused: | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | |
Tulemused: |
Vaata ka:
World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
2024 MK 2.etapp
World Rowing – INFO / LIVE
Pildid
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Bülletään
Seeding proposal (asetuse ettepanek)
Team Manager Manual
Ilm (Accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | Eesti koondis ei võistle |
Daily Results Summary (24.05)
Daily Results Summary (25.05)
Daily Results Summary (26.05)
Kvalifikatsioonisüsteem: | |
Tulemused: | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | |
Tulemused: |
Vaata ka:
World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
2024 Eesti karikavõistlused
TULEMUSED
PILDID
Ülesandmiste koond / AJAKAVA
Sõudevõistluste üldjuhend
Käitumisjuhised liikumiseks Pärnu jõel
Liiklusskeemid
ILM (yr.no)
TUUL (windfinder.com)
Ülesandmisvorm
Ülesandmise tähtaeg – 22.05.2024 kell 23:59
2024 MK 2.etapp
World Rowing – INFO / LIVE
Pildid
Entry List by Event
Entries by Event (Summary)
Number of Entries by Country
Entry List by Country
Bülletään
Seeding proposal (asetuse ettepanek)
Team Manager Manual
Ilm (Accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | Eesti koondis ei võistle |
Daily Results Summary (24.05)
Daily Results Summary (25.05)
Daily Results Summary (26.05)
Kvalifikatsioonisüsteem: | |
Tulemused: | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | |
Tulemused: |
Vaata ka:
World Rowing Progression System (Appendix 13 – edasipääsusüsteem MK-etapil)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
Traditsiooniline regatt legendaarse sõudemehe Erich Wilhelm Seileri mälestuseks.
Ülesandmised / Stardiprotokoll / Tulemused – OnLine
ILM (yr.no)
TUUL (windfinder.com)
Võistluse juhend
Registreerimisvorm
Registreerimise tähtaeg: 22.05.2023 kell 23:59
Varasemad aastad: | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |