2023 U23 EM

26.08.2023 - 27.08.2023 All day
Krefeld
Address: Bruchweg 10, 47829 Krefeld, Saksamaa
TULEMUSED  
PILDID
World Rowing – INFO / LIVE   
 AJAKAVA (23.08 seisuga)
ILM (accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)

Järgmised stardid (kohalik aeg):
eesti aeg = +1h
 
Daily Results Summary (26.08)
Daily Results Summary (27.08)

BW1x – U23 naiste ühepaat:
1x_yhene1. Liisa-Marie LÄÄNE (Tallinna SK)
Kvalifikatsionisüsteem:– 13 paati
– 3 eelsõitu (H)                 1…3->SAB, 4…->R
– 1 vahesõit (R)                1…3->SAB, 4…->ELM
– 2 AB-poolfinaali (SAB)  1…3->SAB, 4…6->FB
– A- ja B-finaalid (FA, FB)
Tulemused:                ESTH1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FB, FA, Summary;
BW2x – U23 naiste paarisaeruline kahepaat:
2x_paariskahene1. Rachel KÕLLO       (SAK Tartu)
2. Doris MEINBEK     (Viljandi SK)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 9 paati
– 2 eelsõitu (H)                 1…2->SAB, 3…->R
– 1 vahesõit (R)                1…2->FA ,   3…->FB
– A- ja B-finaalid (FA, FB)
Tulemused:                ESTH1, H2, R, FB, FA, Summary;
BLM2x – U23 meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat:
2x_paariskahene1. Mihhail NETŠAJEV       (Narva SK Energia)
2. Artjom HOLOSTÕHH    (Tallinna SK)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 10 paati
– 2 eelsõitu (H)                 1…2->SAB, 3…->R
– 1 vahesõit (R)                1…2->FA ,   3…->FB
– A- ja B-finaalid (FA, FB)
Tulemused:                ESTH1, H2, R, FB, FA, Summary;
BM8+    – U23 meeste kaheksapaat:
8_kaheksane1. Markus UIBO                   (SAK Tartu)
2. Karl-Joosep RAUDKIVI  (Pärnu SK)
3. Karl Kristofer ORGSE     (Tallinna SK)
4. Leo MUISTE                     (Viljandi SK)
5. Kaarel KIIVER                   (TÜASK)
6. Nikita ŽOGLO                    (Tallinna SK)
7. Uku Siim TIMMUSK         (Tallinna SK)
8. Mark Theodor JALAKAS (TÜASK)
r. Gertrud TÕRRA                  (SAK Tartu)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 5 paati
– sõit radadele (P)
– Finaal (F)
Tulemused:                ESTP, F;    
 Entry List by Event
 Entries by Event (Summary)
 Entry List by Country
Team Manager Manual

Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
 Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)