PILDID
World Rowing – INFO / LIVE
AJAKAVA (23.08 seisuga)
ILM (accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)
Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h |
Daily Results Summary (27.08)
BW1x – U23 naiste ühepaat: | |
1. Liisa-Marie LÄÄNE (Tallinna SK) | |
Kvalifikatsionisüsteem: | – 13 paati – 3 eelsõitu (H) 1…3->SAB, 4…->R – 1 vahesõit (R) 1…3->SAB, 4…->ELM – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->SAB, 4…6->FB – A- ja B-finaalid (FA, FB) |
Tulemused: EST | H1, H2, H3, R, SAB1, SAB2, FB, FA, Summary; |
BW2x – U23 naiste paarisaeruline kahepaat: | |
1. Rachel KÕLLO (SAK Tartu) 2. Doris MEINBEK (Viljandi SK) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 9 paati – 2 eelsõitu (H) 1…2->SAB, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA , 3…->FB – A- ja B-finaalid (FA, FB) |
Tulemused: EST | H1, H2, R, FB, FA, Summary; |
BLM2x – U23 meeste kergekaalu paarisaeruline kahepaat: | |
1. Mihhail NETŠAJEV (Narva SK Energia) 2. Artjom HOLOSTÕHH (Tallinna SK) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 10 paati – 2 eelsõitu (H) 1…2->SAB, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA , 3…->FB – A- ja B-finaalid (FA, FB) |
Tulemused: EST | H1, H2, R, FB, FA, Summary; |
BM8+ – U23 meeste kaheksapaat: | |
1. Markus UIBO (SAK Tartu) 2. Karl-Joosep RAUDKIVI (Pärnu SK) 3. Karl Kristofer ORGSE (Tallinna SK) 4. Leo MUISTE (Viljandi SK) 5. Kaarel KIIVER (TÜASK) 6. Nikita ŽOGLO (Tallinna SK) 7. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) 8. Mark Theodor JALAKAS (TÜASK) r. Gertrud TÕRRA (SAK Tartu) | |
Kvalifikatsioonisüsteem: | – 5 paati – sõit radadele (P) – Finaal (F) |
Tulemused: EST | P, F; |
Entries by Event (Summary)
Entry List by Country
Team Manager Manual
Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID
Terminid: | ||
H | Heat | Eelsõit |
R | Repechage | Vahesõit |
Q | Quarterfinal | Veerandfinaal |
SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks |
SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks |
jne | ||
FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) |
FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) |
FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) |
jne | ||
TT | Time Trial | Eraldistart |
ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud |
P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |