| | 1 | 2 | 3 | 4All day 4.05.2024-5.05.2024 Tartu Ülikooli Spordihoone, 51008 Tartu, Eesti
| 5All day 5.05.2024-5.05.2024 Tartu Ülikooli Spordihoone, 51008 Tartu, Eesti
|
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19All day 19.05.2024-21.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits World Rowing – INFO / LIVE OM-kvalifikatsioonisüsteem AJAKAVA (18.05.2024 seisuga) Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (19.05) Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 10 paati
| | – 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->ELM – A-finaal (FA) (B-finaali ei toimu) | Tulemused: EST | H1, H2, R, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 30 paati
| | – 5 eelsõitu (H) 1…4->Q, 5…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->Q, 3…->FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4…6->SCD – 2 CD-poolfinaali (SCD) 1…3->FC, 4…6->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6->FB – A-, B-, C-, D-, E-, F-finaalid | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
|
20All day 20.05.2024-21.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits World Rowing – INFO / LIVE OM-kvalifikatsioonisüsteem AJAKAVA (18.05.2024 seisuga) Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (19.05) Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 10 paati
| | – 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->ELM – A-finaal (FA) (B-finaali ei toimu) | Tulemused: EST | H1, H2, R, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 30 paati
| | – 5 eelsõitu (H) 1…4->Q, 5…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->Q, 3…->FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4…6->SCD – 2 CD-poolfinaali (SCD) 1…3->FC, 4…6->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6->FB – A-, B-, C-, D-, E-, F-finaalid | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 21All day 21.05.2024-21.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits World Rowing – INFO / LIVE OM-kvalifikatsioonisüsteem AJAKAVA (18.05.2024 seisuga) Ilm (Accuweather.com) Tuul (Windfinder.com) Pildid Järgmised stardid (kohalik aeg): eesti aeg = +1h | |
Daily Results Summary (19.05) Daily Results Summary (20.05) Daily Results Summary (21.05) M4x (meeste paarisaeruline neljapaat): | | 1. Mikhail KUSHTEYN (Narva SK Energia) 2. Allar RAJA (Pärnu SK Kalev) 3. Tõnu ENDREKSON (Pärnu SK) 4. Johann POOLAK (Pärnu SK Kalev) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 10 paati
| | – 2 eelsõitu (H) 1…2->FA, 3…->R – 1 vahesõit (R) 1…2->FA, 3…->ELM – A-finaal (FA) (B-finaali ei toimu) | Tulemused: EST | H1, H2, R, FA, Summary | M1x (meeste ühepaat): | | 1. Uku Siim TIMMUSK (Tallinna SK) | Kvalifikatsioonisüsteem:
| – 30 paati
| | – 5 eelsõitu (H) 1…4->Q, 5…->R – 2 vahesõitu (R) 1…2->Q, 3…->FE – 4 veerandfinaali (Q) 1…3->SAB, 4…6->SCD – 2 CD-poolfinaali (SCD) 1…3->FC, 4…6->FD – 2 AB-poolfinaali (SAB) 1…3->FA, 4…6->FB – A-, B-, C-, D-, E-, F-finaalid | Tulemused: EST | H1, H2, H3, H4, H5, R1, R2, Q1, Q2, Q3, Q4, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FE, FD, FC, FB, FA, Summary |
Seeding proposal (asetuse ettepanek) Entry List by Event Entries by Event (Summary) Number of Entries by Country Entry List by Country Team Manager Manual Vaata ka: World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem) Rowing Explaned Paadiklasside tähised MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID Terminid: | H | Heat | Eelsõit | R | Repechage | Vahesõit | Q | Quarterfinal | Veerandfinaal | SA/B | Semi-finals for finals A&B | Poolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks | SC/D | Semi-finals for finals C&D | Poolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks | jne | | | FA | Final A | A-finaal (kohad 1-6) | FB | Final B | B-finaal (kohad 7-12) | FC | Final C | C-finaal (kohad 13-18) | jne | | | TT | Time Trial | Eraldistart | ELM | Eliminated | Eemaldatud / välja jäänud | P | Preliminary Race | Sõit radadele (6 või vähema osavõtja korral) |
| 22All day 22.05.2024 Tartu Ülikooli Spordihoone, 51008 Tartu, Eesti Kõigil uutel kutseeksami sooritajatel ja kutsetaseme taastaotlejatel tuleb avaldus esitada e-keskkonnas. Kogu vajalik info ning lingid leiate aadressil http://www.sport.ee/et/treenerid Enne andmete sisestamist palun lugege läbi juhend. Kutseeksam toimumis aeg: 22.05.2024 Dokumentide esitamise tähtaeg: 29.04.2024 Kutseeksami toimumise koht: Tartu, Ujula 4, Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituut Eksamitasu:Abitreener | EKR 3 | 40€ | Nooremtreener | EKR 4 | 47€ | Treener | EKR 5 | 56€ | Vanemtreener | EKR 6 | 72€ | Meistertreener | EKR 7 | 80€ | Eliittreener | EKR 8 | 100€ |
Eksamitasu tuleb kanda Eesti Sõudeliidu arvelduskontole EE30 2200 2210 6865 0679, Swedbank Täiendav info: Priit Purge EOK sõudetreenerite kutsekomisjoni esimees Mob: +372 5836 3080
| 23 | 24All day 24.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits
| 25All day 25.05.2024 Rääma 27, Pärnu, 80039 Pärnu maakond, Eesti All day 25.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits
| 26All day 26.05.2024 Rääma 27, Pärnu, 80039 Pärnu maakond, Eesti All day 26.05.2024-26.05.2024 Rotseestrasse 18, 6006 Luzern, Šveits
|