Sõudeliidu kohtunikud

image_pdfimage_print

Eesti Sõudeliidu kohtunikud seisuga 31.12.20171

Rahvusvahelise kategooria kohtunikud2
(FISA International Umpire Licence)
 Nimi Sünd.Litsentsi nr
 Robert Väli196015993
 Priit Purge197917013
 Jaarek Konsa198817663
Rahvuskategooria kohtunikud (kehtiva litsentsiga)
 Urmas Hein1962055
 Krista Kungla1964059
 Priit Purge1979076
 Robert Väli1960080
 Piret Silm1965081
 Raimo Pull1982083
 Raivo Väinola1986084
 Aleksei Lipintsov1982087
 Eglit Väli1992088
 Ronald Väli1989089
 Jaarek Konsa1988090
 Laurits Puust1990092
 Ardo Urmet 093
 Liis Kraut 094
 Grete Piirsoo1992095
 Eve Sankovski1972096
 Indrek Viil1985097
 Rait Merisaar1994098
 Piret Piiroja1974099
 Alo Kuslap1987100

Eestlastest rahvusvahelise kategooria kohtunikud sõudmises läbi aegade vt SIIT

1 Kohtunike litsentsid – Sõudeliidu Reegliraamatu lisa nr 7

2 FISA rahvusvahelise litsentsi maksimaalne kehtivusaeg saab olla selle aasta 31.destembrini, mil litsentsi omanik saab 65 aastaseks.
    Kuni 1997.aastani oli vanusetsensuseks 60 aastat.
    Litsentsi omanik peab litsentsi uuendama iga 4 aasta tagant.
3 FISA (Maailma Sõudeliidu) litsentsi number. Seisuga 01/01/2018 on välja antud >170 litsentsi neist 472 on antud ajahetkel kehtivaid.