Tulemused

image_pdfimage_print

2017

KpvÜritusToimumikoht
20.08.2017 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
20.08.2017 Eesti veteranide lahtised meistrivõistlused Pärnu
19.08.2017Baltic Cup’i koondise katsevõistlus JM1xPärnu
13.08.2017Eesti U23 meistrivõistlusedPärnu
13.08.2017Eesti noorte meistrivõistlusedPärnu
06.08.2017Pärnumaa LMVPärnu
06.08.2017Noorte (U19) MM, PDF, JM4x, JW1x, JW2xTrakai
30.07.2017ESS Kalev lahtised meistrivõistlused, Tulemused, Veteranide koef-dPärnu
23.07.2017U23MM, PDF, BM2xPlovdiv
14.07.2017Balti lahtised MV, 2000m, 500mTrakai
09.07.2017MK III etapp PDFLuzern
09.07.2017Baltic Sea Youth GamesBrest
01.07.2017Viljandi paadimeesViljandi
25.06.2017Merevaigust Aer: | 23.06 | 24.06 | 25.06|Trakai
04.06.2017Suur Moskva regatt (vene k)
BLM1x, BM2x, BM4x
BLW1x, BLW2x, BW1x, BW2x, BW2-, BW4x
Moskva
04.06.2017Harku järve regattTallinn
03.06.2017Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
28.05.2017Euroopa meistrivõistlusedRacice
21.05.2015Euroopa noorte (U19) meistrivõistlusedKrefeld
14.05.2017Erich Wilhelm Seileri memoriaalPärnu
13.05.2017Eesti karikavõistlusedPärnu
07.05.2017MK I etapp, PDFBelgrad
30.04.2017U19-U23 koondiste katsevõistlusedPärnu
23.04.2017Emajõe karikavõistlusedTartu
09.04.2017Croatia Open: Eelsõidud, FinaalidZagreb
08.04.2017Croatia Open: Eelsõidud, FinaalidZagreb
23.03.2017Kontrollstardid – 3700mSkradin
04.03.20172016-2017 Telia SSS PUNKTITABEL 
04.03.2017Eesti MV sisesõudmises, Telia SSS IV etappNarva
27.01.2017Alfa 2017 – Telia SSS III etapp, PUNKTIDTallinn

2016

KpvÜritusToimumikoht
26.11.2016Pärnumaa ja SS Kalev lahtised MV
Telia sisesõudesarja II etapp, PUNKTITABEL
Pärnu
26.11.2016Eesti MV sisesõudmises pikamaa distantsil
Telia sisesõudesarja I etapp
Viljandi
15.10.201660. Kaheksapaatide sügisregatt (2016_Kaheksapaatide_sügisregatt_results.pdf)Tartu
09.10.2016Väikeste paatide regattTartu
02.10.2016Baltic Cup (U18)Hamburg (GER)
11.09.2016World Masters Regatta, Ip, IIp, IIIp, IVpCopenhagen
30.08.2016Tartu meistrivõistlusedTartu
28.08.2016U19MM,Rotterdam (NED)
26.08.2016U23MM,Rotterdam (NED)
20.08.2016Pärnumaa meistrivõistlusedPärnu
13.08.2016Olümpiamängud – Rio 2016 , M4xRio (BRA)
07.08.2016Eesti U23 ja noorte meistrivõistlusedPärnu
31.07.2016ESS Kalev lahtised MVPärnu
24.07.2016Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu
14.07.2016European Universities GamesZagreb (CRO)
10.07.2016European Juniors Championship (U19 EM)Trakai (LTU)
02.07.2016Viljandi paadimeesViljandi
26.06.2016Merevaigust Aer, R 24.06, L 25.06, P 27.06Trakai (LTU)
19.06.2016MK III etapp, PDFPoznan (POL)
12.06.2016U19 ja U23 koondiste katsevõistlusedPärnu
05.06.2016Harku sõuderegattTallinn
04.06.2016Eesti meistrivõistlused sprindis (2016_Eesti_MV_sprint_tulemused.pdf)Tallinn
22.05.2016Erich-Wilhelm Seileri mälestusvõistlusedPärnu
21.05.2016Eesti KarikavõistlusedPärnu
08.05.2016Euroopa meistrivõistlusedBrandenburg (GER)
01.05.2016Emajõe karikavõistlusedTartu
17.04.2016MK I etapp, PDFVarese, (ITA)
10.04.2016Croatia OpenZagreb, CRO
05.03.2016Telia siseõudesari, PUNKTID 
05.03.2016Eesti MV sisesõudmisesVäike-Maarja
30.01.2016Alfa 2016,
Telia sisesõudesarja III etapp, PUNKTID
Punktitabel: 2 paremat tulemust 3st
Tallinn

2015

KpvÜritusToimumikoht
19.12.2015Pärnumaa LMV sisesõudmises,
Telia sisesõudesarja II etapp, PUNKTID
Pärnu
28.11.2015Eesti MV sisesõudmises pikamaa distantsil
Telia sisesõudesarja I etapp
Viljandi
31.10.2015BKW Armada CupBern (SUI)
24.10.2015IV Maismaa sõudemaratonTüri
10.10.201559. Kaheksapaatide sügisregattTartu
04.10.2015Väikeste paatide regattTartu
27.09.20152015 Baltic Cup; Results, Riikide arvestus Jonköping (SWE)
19.09.2015XXXIII Emajõe MaratonTartu
13.09.2015World Rowing Masters Regatta:1pv,2pv,3pv,4pvHazewinkel (BEL)
23.08.2015Eesti U23 ja noorte meistrivõistlusedPärnu
16.08.2015ESS Kalev lahtised meistrivõistlusedPärnu
08.08.2015Noorte (U19) MM: JM2xRio de Janeiro
02.08.2015Eesti lahtised meistrivõistlused; MedaliarvestusPärnu
02.08.2015Eesti lahtised meistrivõistlused veteranidelePärnu
01.08.2015Eesti lahtised meistrivõistlused parasõudmisesPärnu
18.07.2015Baltic Open Championship:
Tulemused, Veteranid, Punktid
Jurmala (LAT)
07.07.2015Universiaad: I päev, II päev, III päevGwangju (KOR)
04.07.2015Viljandi paadimeesViljandi
28.06.2015Merevaigust Aer: F-27.06; F-28.06; VeteranidTrakai (LTU)
14.06.2015Harku järve regattTallinn
13.06.2015Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
31.05.2015Euroopa meistrivõistlused: PDFPoznan (POL)
27.05.2015Euroopa noorte meistrivõistlused: PDFRacice (CZE)
17.05.2015Erich-Wilhelm seileri mälestusvõistlusedPärnu
16.05.2015Eesti karikavõistlused (2015_Eesti_KV_Protokoll_Tulemused.pdf)Pärnu
10.05.2015MK I etapp: PDFBled (SLO)
08.05.2015Bled International Regatta: PDFBled (SLO)
02.05.2015Eesti koondiste katsevõistlusedPärnu
26.04.2015Emajõe karikavõistlusedTartu
12.04.2015Croatia Open: PDFZagreb (CRO)
01.03.2015C.R.A.S.H-B; Wopen, MM60-64Boston (USA)
28.02.20152014-2015 EMT sisesõudesarja kokkuvõte 
28.02.2015Eesti meistrivõistlused sisesõudmises 2000mVäike-Maarja
24.01.2015EMT Sisesõudesarja arvestus peale III etappi 
24.01.2015EMT Sisesõudesarja III etapp, ALFA 2015Tallinn

2014

KpvÜritusToimumikoht
13.12.2014EMT Sarja arvestus peale II etappi 
13.12.2014EMT Sisesõudesarja II etapp, Pärnumaa ja SS Kalev MVPärnu
22.11.2014EMT Sisesõudesarja I etapp, Eesti MV (6000m)Viljandi
25.10.2014BKW Armada Cup:
Koondprotokoll; Absoluutarvestus;Mehed; Naised
Bern (SUI)
11.10.201458. kaheksapaatide sügisregattTartu
05.10.2014Väikeste paatide regattTartu
31.08.2014Maailmamesitrivõistlused: PDFAmsterdam (NED)
24.08.2014Eesti U23 ja noorte meistrivõistlusedPärnu
17.08.2014ESS Kalev lahtised meistrivõistlusedPärnu
10.08.2014Noorte maailmameistrivõistlused: PDF
JM1x (ROMJ12000_C74B.pdf)JM2x; JM4x; JW2x
Hamburg (GER)
09.08.2014Aidu Cup (sõudevõistluse tulemused)Aidu
03.08.2014Eesti meistrivõistlusedPärnu
27.07.2014U23 maailmameistivõistlused: PDF
BM1x
; BM2x; BM2-; BW1x
Varese (ITA)
27.07.2014EuroMasters 2014, München
25.07; 26.07; 27.07;
München (GER)
19.07.2014Balti lahtised meistrivõistlusedPärnu
05.07.2014Viljandi paadimeesViljandi
29.06.2014Merevaigust aer:
I päev, Eraldistart, Finaalid;
II päev, eelsõidud ja finaalid;
Veteranid
Trakai (LTU)
14.06.2014Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
08.06.2014Suur Moskva regatt: I päev, II päev, III päevMoskva (RUS)
01.06.2014Euroopa meistrivõistlusedBelgrad (SRB)
25.05.2014European Junior Championships:
JM1x, JM2x, JM4x, JW1x, JW2-; JW2x
Hazewinkel (BEL)
18.05.2014Erich-Wilhelm Seileri mälestusvõistlusedPärnu
17.05.2014Eesti karikavõistlusedPärnu
03.05.2014Koondiste katsevõistlusedPärnu
27.04.2014Emajõe karikavõistlusedTartu
13.04.2014Croatia OpenZagreb (CRO)
13.04.2014XXXVIII Memorial Paolo D’AlojaPiediluco (ITA)
01.03.2014EMT sisesõudmise sari, IV etapp: Eesti MV, veteranid, sarja punktidNarva
25.01.2014EMT sisesõudmise sari, III etapp: Alfa 2014, veteranid, sarja punktidTallinn

2013

KpvÜritusToimumikoht
14.12.2013EMT sisesõumise sari, II etapp, Pärnumaa lahtised MV, sarja punktidPärnu
23.11.2013EMT sisesõudmise sari, I etapp; absoluutarvestus; veteranide arvestus (2013-2014_EMT_sari_I_etapp_veteranid.pdf) 
26.10.2013BKW Armada CupBern (SUI)
12.10.2013Kaheksapaatide sügisregattTartu
05.10.2013Väikeste paatide regattTartu
23.09.2013Tartu meistrivõistlusedTartu
14.09.2013XXXI Emajõe maratonTartu
24.08.2013U23 ja noorte meistrivõistlusedPärnu
18.08.2013Kalevi lahtised meistrivõistlusedPärnu
03.04.2013Eesti meistrivõistlusedPärnu
18.07.2013Balti lahtised meistrivõistlusedTrakai (LTU)
06.07.2013Viljandi PaadimeesViljandi
30.06.2013Merevaigust aer (zip)
ES, 1 päev, 2 päev, Vet, Sprint
Trakai (LTU)
23.06.2013World Rowing Cup IIEton (GBR)
16.06.2013Harku järve regattTallinn
15.06.2013Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
02.06.2013Euroopa meistrivõistlusedSevilla (ESP)
26.05.2013Euroopa noorte meistrivõistlusedMinsk (BLR)
19.05.2013Erich-Wilhelm Seileri mälestusvõistlusedPärnu
18.05.2013Eesti karikavõistlusedPärnu
12.05.2013Emajõe karikavõistlusedTartu
05.05.2013Koondiste katsevõistlusedPärnu
14.04.2013Croatia OpenZagreb (CRO)
24.03.2013World Rowing Cup ISydney (AUS)
23.02.2013EMT sisesõudmissarja kokkuvõte 
23.02.2013Eesti meistrivõistlused sisesõudmises
EMT sisesõudmissarja IV etapp
Tartu
27.01.2013Alfa 2013 (EMT sisesõudmissarja III etapp)Tallinn

2012

KpvÜritusToimumikoht
15.12.2012EMT sisesõudmise sarja II etapp,
Pärnumaa ja SS Kalev MV
Pärnu
24.11.2012EMT sisesõudmise sarja I etappMaidla.Aidu
13.10.201256. kaheksapaatide sügisregattTartu
06.10.2012Väikeste paatide regattTartu
30.09.2012Arigato I Maismaa sõudemaratonTallinn
16.09.2012Euroopa meistrivõistlusedVarese (ITA)
26.08.2012Eesti noorte ja U23 meistrivõistlusedPärnu
19.08.2012Noorte maailmameistrivõistlusedPlovdiv (BUL)
03.08.2012Olümpiamängud London 2012, M2x, M4xEton (GBR)
21.07.2012Balti lahtised meistrivõistlusedJurmala (LAT)
12.07.2012Eesti meistrivõistlusedPärnu
30.07.2012Pärnumaa meistrivõistlusedPärnu
07.07.2012Viljandi paadimeesViljandi
30.06.2012Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
24.06.2012Merevaigust AerTrakai (LTU)
17.06.2012World Rowing Cup IIIMünchen (GER)
10.06.2012Euroopa noorte meistrivõistlusedBled (SLO)
03.06.2012Erich-Vilhelm Seileri mälestusvõistlusedPärnu
02.06.2012Eesti karikavõistlusedPärnu
27.05.2012World Rowing Cup IILuzern (SUI)
09.05.2012Friendship – rahvusvaheline noorte regatt (U19)Minsk (BLR)
05.05.2012World Rowing Cup IBelgrad (SRB)
28.04.2012Emajõe karikavõistlusedTartu
21.04.2012Eesti noortekoondise katsevõistlusedPärnu
15.04.2012Croatia Open: 1.pv, 2.pvZagreb (CRO)
18.02.2012EMT sisesõudmise sarja kokkuvõte 
11.02.2012Eesti sisesõudmise meistrivõistlusedPärnu
21.01.2012Alfa 2012Tallinn
14.01.2012XIX Sõudjate talvepäevadViljandi

2011

KpvÜritusToimumikoht
17.12.2011EMT Sisesõudesarja II etapp, Pärnumaa ja SS Kalev MVPärnu
04.12.2011Adami test (ÜKE)Pärnu
29.10.2011BKW Armada CupBern (SUI)
26.10.2011EMT sisesõudesarja I etapp, 6000mVäike-Maarja
08.10.201155. Kaheksapaatide sügisregattTartu
01.10.2011Väikeste paatide regattTartu
25.09.2011Baltic CupTrakai (LTU)
18.09.2011Euroopa meistrivõistlusedPlovdiv (BUL)
14.09.2011Tartu meistrivõistlused (Tartu_MV_2011_Tulemused.pdf)Tartu
04.09.2011MaailmameistrivõistlusedBled (SLO)
20.08.2011Eesti noorte-, U23- ja vetereanide MVPärnu
14.08.2011Pärnumaa ja ESS Kalevi lahtised MVPärnu
07.08.2011Noorte maailmameistrivõistlused (U19)Eton (GBR)
24.07.2011U23 maailmameistrivõistlusedAmsterdam (NED)
31.07.2011Eesti meistrivõistlusedPärnu
10.07.2011World Rowing Cup IIILuzern (SUI)
09.07.2011Viljandi PaadimeesViljandi
26.06.2011Merevaigust AerTrakai (LTU)
19.06.2011World Rowing Cup IIHamburg II
12.06.2011FISA City SprintSt.Peterburg
11.06.2011Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
29.05.2011World Rowing Cup IMünchen (GER)
22.05.2011Seileri mälestusvõistlusedPärnu
21.05.2011Eesti karikavõistlusedPärnu
14.05.2011100 km sisesõudmise võistlusTallinn
30.04.2011Eesti koondise katsevõistlusedPärnu
24.04.2011Emajõe karikavõistlusedTartu
06.04.2011Tallinna koolinoorte meistrivõistlused sisesõudmisesTallinn
01.04.2011Kevadine Adami (ÜKE) testPärnu
12.02.2011EMT sisesõudmise sarja kokkuvõte – 4 etappi 
12.02.2011Eesti meistrivõstlused sisesõudmises
(EMT sarja IV etapp)
Tartu
22.01.2011Alfa 2011 (EMT sarja III etapp)Tallinn
09.01.2011XVIII Sõudjate talvepäevadViljandi

2010

KpvÜritusToimumikoht
18.12.2010EMT Sisesõidesarja II etapp,
Pärnumaa ja ESS Kalev MV
Pärnu
27.11.2010EMT sisesõudesarja I etapp, 6000mMaidla.Aidu
07.11.2010MaailmameistrivõistlusedKarapiro (NZL)
30.10.2010BKW Armada CupBern (SUI)
24.10.2010SK Arena duatloni I etappTallinn
09.10.201054. Kaheksapaatide sügisregattTartu
03.10.2010Väikeste paatide regattTartu
12.09.2010Euroopa meistrivõistlusedMontemor (POR)
28.08.2010Sprindivõistlus “Eesti sõudmine 135”Tartu
22.08.2010Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlusedPärnu
15.08.2010Üliõpilaste maailmameistrivõistlusedSzeged (HUN)
15.08.2010Kalevi lahtised meistrivõistlusedPärnu
07.08.2010Noorte maailmameistrivõistlused (U19)Racice (CZE)
07.08.2010Pärnumaa meistrivõistlusedPärnu
01.08.2010Eesti meistrivõistlusedPärnu
25.07.2010U23 maailmameistrivõistlusedBrest (BLR)
11.07.2010World Rowing Cup IIILuzern (SUI)
10.07.2010Viljandi paadimeesViljandi
20.06.2010World Rowing Cup IIMünchen (GER)
13.06.2010Harku järve regatt (tugeva tuule tõttu ei toimunud) 
06.06.2010Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
30.05.2010World Rowing Cup IBled (SLO)
30.05.2010Rahvusvaheline noorteregatt FriendshipPärnu
23.05.2010Seileri mälestusvõistlusedPärnu
22.05.2010Eesti karikavõistlusedPärnu
01.05.2010Koondise katsevõistlusedPärnu
25.04.2010Emajõe karikavõistlusedTartu
12.03.2010Eesti üliõpilaste sisesõudmise meistrivõistlused 
15.02.2010Sisesõudmise MMBoston (USA)
12.02.2010Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesViljandi
23.01.2010Alfa 2010Tallinn
09.01.2010XVII Sõudjate talvepäevadViljandi

2009

2008

KpvÜritusToimumikoht
20.12.2008Pärnumaa lahtised MV sisesõudmisesPärnu
11.10.200852. Kaheksapaatide sügisregattTartu
05.10.2008Väikeste paatide regattTartu
31.08.2008Eesti meistrivõistlusedPärnu
24.08.2008Eesti noorte-, U23-ja veteranide meistrivõistlusedPärnu
17.08.2008Olümpiamängud – Peking 2008, M1x, M2x, M4xPeking (CHI)
17.08.2008ESS “Kalev” lahtised meistrivõistlusedPärnu
13.07.2008Balti lahtised meistrivõistlusedPärnu
05.07.2008Viljandi paadimeesViljandi
14.06.2008Harku järve regattTallinn
07.06.2008Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
25.05.2008Erich Seileri mälestusvõistlusedPärnu
24.05.2008Eesti karikavõistlusedPärnu
03.05.2008Koondise katsevõistlusedPärnu
17.05.2008Üliõpilaste meistrivõistlused sisesõudmises 
27.04.2008Emajõe karikavõistlusedTartu
09.02.2008Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesTallinn
19.01.2008Alfa 2008Tallinn
 XV Sõudjate talvepäevadViljandi

2007

KpvÜritusToimumikoht
22.12.2007Pärnumaa lahtised MV sisesõudmisesPärnu
06.10.200751. Kaheksapaatide sügisregattTartu
30.09.2007Väikeste paatide regattTartu
23.09.2007Eesti noortekoondise katsevõistlusedPärnu
26.08.2007Eesti noorte-, U23-ja veteranide meistrivõistlusedPärnu
19.08.2007Eesti MeistrivõistlusedPärnu
17.08.2007ESS Kalev lahtised meistrivõistlusedPärnu
07.07.2007Viljandi paadimeesViljandi
16.06.2007Harku järve regattTallinn
09.06.2007Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
20.05.2007Erich Seileri mälestusvõistlusedPärnu
19.05.2007Eesti KarikavõistlusedPärnu
28.04.2007Koondise katsevõistlusedPärnu
11.02.2007Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesViljandi
20.01.2007Alfa 2007Tallinn
13.01.2007XIV Sõudjate talvepäevadViljandi

2006

KpvÜritusToimumikoht
17.12.2006Pärnumaa lahtised MV sisesõudmisesPärnu
07.10.200650. Kaheksapaatide sügisregattTartu
01.10.2006Väikeste paatide regattTartu
20.08.2006Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlusedPärnu
13.08.2006Kalevi lahtise meistrivõistlusedPärnu
30.07.2006Eesti meistrivõistlusedPärnu
08.07.2006Viljandi paadimeesViljandi
18.06.2006Harku järve regattTallinn
03.06.2006Eesti meistrivõistlused sprindisTallinn
21.06.2006Erich Seileri mälestusvõistlusedPärnu
20.05.2006Eesti karikavõstlusedPärnu
07.05.2006Koondise katsevõistlusedPärnu
07.05.2006Emajõe karikavõistlusedTartu
09.04.2006Croatia OpenZagreb (CRO)
12.02.2006Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesViljandi
21.01.2006Alfa 2006Tallinn
14.01.2006XIII Sõudjate talvepäevadViljandi

2005

KpvÜritusToimumikoht
08.10.200549. Kaheksapaatide sügisregattTartu
02.10.2005Väikeste paatide regattTartu
21.08.2005Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlusedPärnu
31.07.2005Eesti meistrivõistlusedPärnu
17.07.2005Baltic Open ChampionshipPärnu
09.07.2005Viljandi paadimeesViljandi
21.05.2005Eesti karikavõistlusedPärnu
10.04.2005Croatia OpenZagreb (CRO)
20.02.2005Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesTartu
29.01.2005Alfa 2005Tallinn
23.01.2005ÜKE kontrollkatsedPärnu
22.01.2005XII Sõudjate talvepäevadViljandi

2004

KpvÜritusToimumikoht
09.10.200448. Kaheksapaatide sügisregattTartu
03.10.2004Väikeste paatide regattTartu
04.09.2004XXII Emajõe maratonTartu
29.08.2004Eesti meistrivõistlusedPärnu
28.08.2004Baltic Cupi katsevõistlusedPärnu
22.08.2004Olümpiamängud – Ateena 2004, M1x, M2x, M4xAteena (GRE)
22.08.2004Eesti noorte, juunioride ja veteranide meistrivõistlusedPärnu
15.08.2004ESS Kalev lahtised meistrivõistlused sõudmisesPärnu
31.07.2004Noorte maailmameistrivõistlusedBanyoles (ESP)
10.07.2004XII Viljandi paadimeesViljandi
27.06.2004HansaregattTallinn
19.06.2004Harku järve regattTallinn
06.06.2004Rahvusvaheline regatt “Friendship”Pärnu
23.05.2004Erich-Wilhelm Seileri XVI mälestusvõistlusedPärnu
22.05.2004Eesti karikavõistlusedPärnu
15.04.2004Eesti meistrivõistlused sprindis (mitteametlikud)Tallinn
25.04.2004Emajõe karikavõistlusedTartu
14.04.2004Olümpiakoondise katsevõistlusedPärnu
28.02.2004ÜKE katsedPärnu
21.02.2004Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesNarva
31.01.2004Alfa 2004Tallinn
24.01.2004XI Sõudjate talvepäevadViljandi

2003

KpvÜritusToimumikoht
24.08.2003Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlusedPärnu
03.08.2003Eesti meistrivõistlusedPärnu
27.07.2003World U23 Regatta (mitteametlik U23MM)Belgrad (SRB)
24.05.2003Eesti karikavõistlusedPärnu
27.04.2003Emajõe karikavõistlused (20030427_Emajoe_KV_tulemused.pdf)Tartu
22.02.2003Eesti meistrivõistlused sisesõudmises (Tulemused_2003_ja_vanemad/2003_EMV_C2.pdf)Tartu

2002

KpvÜritusToimumikoht
22.09.2002MaailmameistrivõistlusedSevilla (ESP)
01.09.2002Eesti meistrivõistlused (Tulemused_2003_ja_vanemad/2002_Eesti_MV.pdf)Pärnu
25.08.2002Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlusedPärnu
24.08.2002Üliõpilaste MMNottingham (GBR)
10.08.2002Noorte maailmameistrivõistlused (U19)Trakai (LTU)
02.03.2002Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesTartu

2001

KpvÜritusToimumikoht
09.09.2001Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu
26.08.2001MaailmameistrivõistlusedLuzern (SUI)
19.08.2001Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlusedPärnu
12.08.2001Noorte maailmameistrivõistlusedDuisburg (GER)
29.07.2001Nations Cup (mitteametlik U23MM)Linz (AUT)
06.05.2001Emajõe karikavõistlusedTartu
17.02.2001Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesTartu

2000

KpvÜritusToimumikoht
01.10.2000Baltic Cup (U18)Pärnu
24.09.2000Olümpiamängud – Sydney 2000Sydney (AUS)
27.08.2000Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlusedPärnu
20.08.2000Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu
06.08.2000Noorte maailmameistrivõistlusedZagreb (CRO)
25.07.2000Nations Cup (mitteametlik U23MM)Kopenhagen(DEN)
23.04.2000Emajõe karikavõistlusedTartu
19.02.2000Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesNarva
15.01.2000Alfa 2000Tallinn

1999

KpvÜritusToimumikoht
19.09.1999Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu
29.08.1999Eestinoorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlusedPärnu
28.08.1999MaailmameistrivõistlusedSt.Catherinas, Ca
08.08.1999Noorte maailmameistrivõistlusedPlovdiv (BUL)
25.07.1999Nations Cup (mitteametlik U23MM)Hamburg (GER)
23.05.1999E.W.Seileri ja B.Lõhmuse memoriaalPärnu
28.02.1999Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesViljandi

1998

KpvÜritusToimumikoht
07.09.1998MaailmameistrivõistlusedKöln (GER)
23.08.1998Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlusedPärnu
08.08.1998Noorte maailmameistrivõistlusedLinz (AUT)
02.08.1998Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu
26.07.1998Nations Cup (mitteametlik U23MM)Ionninas (GRE)
12.07.1998World Rowing Cup IIILuzern (SUI)
21.06.1998World Rowing Cup IIHazewinkel (BEL)
31.05.1998World Rowing Cup IMünchen (GER)
10.05.1998Emajõe karikavõistlusedTartu
28.02.1998Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesPärnu

1997

KpvÜritusToimumikoht
07.09.1997MaailmameistivõistlusedAiguebelette, FRA
10.08.1997Noorte maailmameistrivõistlusedHazewinkel (BEL)
27.07.1997Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu
27.07.1997Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlusedPärnu
28.02.1997Eesti meistrivõistlused sisesõudmisesTallinn

1996

KpvÜritusToimumikoht
18.08.1996Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlusedPärnu
11.08.1996Noorte ja mitteolümpiaalade MMGlasgow
28.07.1996Olümpiamängud – Atlanta 1996Atlanta (USA)
16.06.1996Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu

1995

KpvÜritusToimumikoht
27.08.1995MaailmameistrivõistlusedTampere (FIN)
13.08.1995Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlusedPärnu
05.08.1995Noorte maailmameistrivõistlusedPoznan (POL)
29.07.1995Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu
08.07.1995World Rowing Cup IV, Rotsee RegattLuzern (SUI)
02.07.1995World Rowing Cup III, Royal Henley RegattaHenley (GBR)
18.06.1995World Rowing Cup II, Prantsusmaa laht-d MVPariis (FRA)
04.06.1995World Rowing Cup IHazewinkel (BEL)

1994

KpvÜritusToimumikoht
01.10.1994Eesti lahtised MV 8-paatidele ja sügisregattTartu
18.09.1994MaailmameistrivõistlusedIndianapolis, USA
04.09.1994Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlusedPärnu
14.08.1994Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu
07.08.1994Noorte maailmameistrivõistlusedMünchen (GER)
17.07.1994World Rowing Cup IVLuzern (SUI)

1993

KpvÜritusToimumikoht
03.10.199337. kaheksapaatide sügisregattTartu
05.09.1993MaailmameistrivõistlusedRacice (CZE)
15.08.1993Eesti noorte meistrivõistlusedPärnu
08.08.1993Noorte maailmameistrivõistlused (U19)Oslo (NOR)
01.08.1993Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu

1992

KpvÜritusToimumikoht
03.10.199236. kaheksapaatide sügisregattTartu
16.08.1992Kergekaalupaatide MMMontreal (CAN)
16.08.1992Eesti noorte lahtisedmeistrivõistlusedPärnu
02.08.1992Olümpiamängud – Barcelona 1992Banyoles (ESP)
05.07.1992Eesti lahtised meistrivõistlusedPärnu