Eesti noorsõudjad MMi finaali ei jõudnud

Vahur Mäe, toimetaja   |   30. juuli 2004, 23:01

wrch_2004_logoKui eile tuli Banyolesist juunioride maailmameistrivõistlustelt meile häid sõnumeid, siis tänane päev jäi tagasihoidlikumaks.

Ükski meie paatkond suure finaali vääriliseks ei osutunud. Vaid roolijaga kahepaadi võistlusklassis, kus stardib kuus meeskonda, toimub kohe ka finaal ning seal on Eesti esindatud – kaasa teevad Martin Absalon, Sten Villmann ja roolimees Mirkko Killing.

Poiste paarisaeru kahepaat koosseisus Kaspar Taimsoo-Alo Kuslap võitles pääsu eest C-finaali. Sellega said nad ilusti hakkama, sest sõiduvõit ajaga 7.03,55 lubab neil hakata võitlema kohtadele 13-18. Poiste roolijata kahepaat (Alvar Räägel-Rauno Talisoo)olid oma poolfinaali viiendad. A-finaali pääsu taganuks koht poolfinaali kolme hulgas. Nüüd võib meie meeste laeks olla maksimum 7.koht.

Kaisa_Pajusalu_2004_noorte_MM_BanyolesTüdrukute ühepaadi võistlusklassi esimeses poolfinaalis ei antud noorukesele Kaisa Pajusalu mingit sõnaõigust. Viimane koht ja ligi 20 sekundiline kaotus võitjale lubab tal siiski osaleda B-finaalis. Siiski võib meie noorsõudja debüüti lugeda igati kordaläinuks.

Poiste paarisaeru neljapaat enam ei üllatanud. Elar Jaakson, Artur Maier, Valeri Prosvirnin ja Andrus Sabiin sõitsid välja neljanda koha ning nende laeks sellel MMil on maksimaalselt 7.koht. Homme on võistluste viimane ehk finaalide päev.

TULEMUSED

Kaisa Pajusalu

 

 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga