2023 U23 MM

19.07.2023 - 23.07.2023 All day
Plovdiv
Address: Гребна база Пловдив, 4002 Septemvri, Plovdiv, Bulgaaria

World Rowing – INFO / LIVE
*
PILDID

Järgmised stardid (kohalik aeg):
= eesti aeg
 
Daily Results Summary (19.07)
Daily Results Summary (20.07)
Daily Results Summary (21.07)
Daily Results Summary (22.07)
Daily Results Summary (23.07)

BLM1x – (meeste kergekaalu ühepaat):
1x_yhene1. Mihhail NETŠAJEV (Narva SK Energia)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 20 paati
– 4 eelsõitu (H)                1…2->SAB,     3…-> R
– 2 vahesõitu (R)             1-2->SAB,       3…->SCD
– 2 CD-poolfinaali (SCD) 1…3->FC,       4->FD
– 2 AB-poolfinaali (SAB)  1…3->FA,        4…6->FB
– FD, FC, FB, FA
Tulemused:                ESTH1, H2, H3, H4, R1, R2, SCD1, SCD2, SAB1, SAB2, FD, FC, FB, FA
Summary   BLM1x
 
8_kaheksane1. Karl Kristofer ORGSE     (Tallinna SK)
2. Karl-Joosep RAUDKIVI  (Pärnu SK)
3. Markus UIBO                   (SAK Tartu)
4. Leo MUISTE                     (Viljandi SK)
5. Kaarel KIIVER                   (TÜASK)
6. Nikita ŽOGLO                    (Tallinna SK)
7. Uku Siim TIMMUSK         (Tallinna SK)
8. Mark Theodor JALAKAS (TÜASK)
r. Gertrud TÕRRA                  (SAK Tartu)
Kvalifikatsioonisüsteem:– 9 paati
– 2 eelsõitu (H)         1…2->FA,     3…-> R
– 1 vahesõit (R)        1…2->FA,     3…-> FB
– FB, FA
Tulemused:                ESTH1, H2, R, FB, FA, Summary   BM8+
ILM (accuweather.com)
Tuul (Windfinder.com)

 AJAKAVA (21.07 seisuga)
 Event Bulletin
 Team Manager Manual

 Entry List by Event
 Entries by Event (Summary)
 Number of Entries by Country
 Entry List by Country

Vaata ka:
World Rowing Progression System (edasipääsusüsteem)
Rowing Explaned
 Paadiklasside tähised
MEEDIA SÕUDMISEST – LINGID

Terminid:
HHeatEelsõit
RRepechageVahesõit
QQuarterfinalVeerandfinaal
SA/BSemi-finals for finals A&BPoolfinaal A- ja B-finalistide selgitamiseks
SC/DSemi-finals for finals C&DPoolfinaal C- ja D-finalistide selgitamiseks
jne  
FAFinal A A-finaal (kohad 1-6)
FBFinal BB-finaal (kohad 7-12)
FCFinal CC-finaal (kohad 13-18)
jne  
TTTime TrialEraldistart
ELMEliminatedEemaldatud / välja jäänud
PPreliminary RaceSõit radadele (6 või vähema osavõtja korral)