Pärnu Amserv rõõmustas Kaisa Pajusalut sponsorautoga

Vahur Mäe, toimetaja   |   24. nov. 2011, 18:53

Täna säras päike eredalt noore sõudja, rahvusvahelise klassi uksest läbi murdnud Kaisa Pajusalu õuel, kui automüüja Amserv Pärnu esindaja, endine Pajusalu koduklubi kasvandik Raido Lembit andis talendikale piigale üle sponsorauto Toyota RAV-4 võtmed.

Pärnu Sõudekeskus Kalevis treenerite Ulvi ja Roman Lutoškini käe all Londoni olümpiamängudele pürgiv Pajusalu on paljukordne alla 23.aastaste maailmameistrivõistluste medallist, tänavusest hooajast auhinnakapis eaklassi MM-hõbe ühepaadil.

2011_Raido_Lembit_ja_Kaisa_Pajusalu_sponsorautoga
Amserv Pärnu müügidirektor Raido Lembit ja Kaisa Pajusalu. Foto:  Roman Lutoškin

„Sponsorleping näeb ette Pajusalu tippu pürgimise toetamist ja sellega võin tõdeda, et sportlasel on väga head tingimused keskenduda vaid oma põhitööle, milleks on sõudmine tipptasemel“, märkis juhendaja Roman Lutoškin.

Vesteldes värske autoomanikuga, olid tema emotsioonid laes. „Minu uus ja isiklik auto annab senisest oluliselt juurde liikumisvabadust. Kuna tegemist on mahuka sõidukiga, siis on temaga mugav laagrivarustustki vedada“, oli Pajusalu juba plaane teinud.

2011_Kaisa_Pajusalu_sponsorauto
Kaisa Pajusalu Toyota RAV-4 juures.  Foto: Roman Lutoškin

„Ühtlasi tahame südamest tänada Amservi Pärnu osakonna müügidirektor Raido Lembitut, kes on võtnud oma südameasjaks kunagise meelisala toetamise“, ühinesid nii Pajusalu kui Lutoškin tänusõnades Pärnu Amservile.