Allar Raja valitses Telia-sarja teisel etapil

Vahur Mäe, toimetaja   |   19. dets. 2016, 10:26

Laupäeval, 17. detsembril, sõideti Pärnus Telia sisesõudesarja 2.etapp, mis ühtlasi oli ka Pärnumaa ning Spordiselts Kalevi meistrivõistlusteks. Meeste 2000 meetri distantsi valitses olümpiapronks Allar Raja.

Erinevatel põhjustel jäid jõuproovist kõrvale mullune võitja Tõnu Endrekson ning 4. kohale platseerunud Andrei Jämsä, kuid pool Rio pronksipaatkonnast siiski osales.

Allar Rajal ei tekkinud konkurentidega mingeid raskusi ning tema võidutulemus kujunes vaatamata rivaliteedi puudumisele kõrgeklassiliseks – 5.54,8. Taas tugevalt treenima asunud viljandlane Kaur Kuslap saavutas tugeva ajaga 6.01,6 teise ning pärnakas Joosep Laos 6.06,2-ga kolmanda koha. Neljapaadi eessõudja Kaspar Taimsoo sai ajaks 6.19,7 ning leidis end tagasihoidlikult kaheksandalt kohalt.

Meeste kergekaalus võitis TÜ Akadeemilise spordiklubi atleet Andres Nöps ajaga 6:25,2

2016 Allar Raja ergomeetril foto Delfi

Allar Raja (foto: delfi.ee)

Naistest võitis 7.03,2-ga pärnulanna Liisu Mitt. Talle järgnesid Erli Mat Viljandist (7.16,1) ja narvalanna Uljana Borodatšova (7.30,1).

Lisaks täiskasvanutele osalesid võistluse erinevatel distantsidel noored, veteranid, parasõudjad ning võistkonnad.

Kõiki tulemusi vaata protokollist >>

Järgmise Telia-sarja etapina on kavas 28. jaanuaril Tallinna Spordihallis tuhandel meetril sõidetav rahvusvaheline „Alfa“.