2024
Kpv | Võistlus | Toimumiskoht |
---|---|---|
08.06.2024 | Eesti MV sõudesprindis | Tallinn |
01.06.2024 | U19 EM | Kruszwica |
26.05.2024 | E.W.Seileri mälestsvõistlused | Pärnu |
25.05.2024 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
19.05.2024 | OM-kvalifikatsiooniregatt | Luzern |
25.04.2024 | EM | Szeged |
25.04.2024 | 2024 OM Euroopa kvalifikatsioonivõistlus | Szeged |
06.04.2023 | Croatia Open | Zagreb |
22.03.2024 | Paolo d’Aloja memoriaal | Piediluco |
2023
2022
Kpv | Võistlus | Toimumiskoht |
---|---|---|
15.10.2022 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
01.10.2022 | 66. kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
18.09.2022 | MM | Racice |
17.09.2022 | Baltic Cup | Aarhus |
17.09.2022 | Emajõe maraton | Emajõgi |
03.09.2022 | U23 EM | Hazewinkel |
13.08.2022 | Eesti U19-U23 MV | Viljandi |
11.08.2022 | EM | München |
07.08.2022 | Pärnumaa lahtised MV | Pärnu |
06.08.2022 | ESS Kalev lahtised MV | Pärnu |
25.07.2022 | U19 & U23 MM | Varese |
16.07.2022 | Eesti lahtised MV | Viljandi |
15.07.2022 | Balti lahtised MV | Viljandi |
08.07.2022 | MK 3.etapp | Luzern |
02.07.2022 | Viljandi paadimees | Viljandi |
24.06.2022 | Merevaigust aer | Trakai |
17.06.2022 | MK 2.etapp | Poznan |
12.06.2022 | Harku järve regatt | Tallinn |
11.06.2022 | Eesti MV sõudesprindis | Tallinn |
05.06.2022 | E.W.Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
04.06.2022 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
21.05.2022 | U19 EM Daily Results Summary (21.05) Daily Results Summary (22.05) JM1x, JM4x, JW4x | Varese |
23.04.2022 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
09.04.2022 | Croatia Open | Zagreb |
08.04.2022 | Paolo D’Aloja memoriaal | Piedilucco |
………………………………………………………………….. | ………………… |
2021
2020
24.10.2020 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
17.10.2020 | 64. kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
11.10.2020 | EM, M1x, M2x, M4x, W4x | Poznan |
27.09.2020 | U19 EM, (ajavõtja koduleht); JM1x, JM2x, JM4x, JM8+, JW1x | Belgrad |
13.09.2020 | Eesti MV | Viljandi |
13.09.2020 | Eesti veteranide MV | Viljandi |
05.09.2020 | U23 EM summary BLM2x, BM1x, BM2-, BW1x | Duisburg |
23.08.2020 | Eesti U23 ja U19 MV | Viljandi |
16.08.2020 | Pärnumaa lahtised MV | Pärnu |
09.08.2020 | ESS Kalev lahtised MV | Pärnu |
08.08.2020 | Balti MV | Trakai |
02.08.2020 | E.W.Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
01.08.2020 | Eesti KV | Pärnu |
19.07.2020 | Harku järve regatt | Tallinn |
18.07.2020 | Eesti MV sõudesprindis | Tallinn |
04.07.2020 | Viljandi paadimees | Viljandi |
28.06.2020 | Merevaigust Aer | Trakai |
14.06.2020 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2019
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
13.10.2019 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
05.10.2019 | 63. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
29.09.2019 | Baltic Cup 2019 | Viljandi |
18.09.2019 | Tartu lahtised MV | Tartu |
14.09.2019 | XXXVII Emajõe Maraton | Emajõgi |
08.09.2019 | U23 EM | Ioannina |
07.09.2019 | Euroopa Ülikoolide MV | Jonköping |
01.09.2019 | MM | Linz |
18.08.2019 | Eesti U23 ja U19 MV | Viljandi |
11.08.2019 | ESS Kalev MV | Pärnu |
11.08.2019 | U19 MM, JM2x | Tokyo |
10.08.2019 | Balti MV, 2000m, 500m, Team Cup | Jurmala |
04.08.2019 | Eesti MV | Viljandi |
04.08.2019 | Eesti veteranide MV | Viljandi |
28.07.2019 | U23 MM, BM2x, BW2x | Sarasota |
28.07.2019 | E.W.Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
27.07.2019 | Pärnumaa MV | Pärnu |
14.07.2019 | MK 3. etapp, M2x, M4x | Rotterdam |
13.07.2019 | Viljandi paadimees | Viljandi |
30.06.2019 | Merevaigust Aer | Trakai |
23.06.2019 | MK 2. etapp – W2x | Poznan |
09.06.2019 | Harku sõuderegatt | Tallinn |
08.06.2019 | Eesti MV sprindis | Tallinn |
02.06.2019 | EM; M2x, M4x | Luzern |
02.06.2019 | Suur Moskva regatt (http://rowingrussia.ru/gmr/); BM1x, BM2x, BM4x, BW1x, MW8+ | Moskva |
25.05.2019 | Eesti KV | Viljandi |
19.05.2019 | Noorte (U19) EM, JM2x, JM2-, JM4x, JW1x, JW2x | Essen |
28.04.2019 | Emajõe KV | Tartu |
14.04.2019 | Croatia Open, Heats, Finals | Zagreb |
13.04.2019 | Croatia Open, Heats, Finals | Zagreb |
2018
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
13.10.2018 | 62. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
10.10.2018 | Noorte Olümpiamängud | Buenos Aires |
07.10.2018 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
30.09.2018 | Baltic Cup | Kruszwica |
23.09.2018 | Eesti MV | Viljandi |
23.09.2018 | Eesti veteranide MV | Viljandi |
16.09.2018 | MM | Plovdiv |
15.09.2018 | Emajõe maraton | Emajõgi |
13.09.2018 | Tartu MV | Tartu |
02.09.2018 | U23 EM | Brest |
19.08.2018 | Eesti U23 MV | Pärnu |
19.08.2018 | Eesti noorte (U19) MV | Pärnu |
12.08.2018 | ESS Kalev MV | Pärnu |
12.08.2018 | Noorte (U19) MM | Racice |
12.08.2018 | Ülikoolide MM | Shanghai |
05.08.2018 | Pärnumaa MV | Pärnu |
05.08.2018 | EM | Glasgow |
29.07.2018 | U23 MM | Poznan |
21.07.2018 | Balti lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
07.07.2018 | Viljandi Paadimees | Viljandi |
01.07.2018 | Merevaigust Aer | Trakai |
01.07.2018 | Rowing Masters regatta | Trakai |
10.06.2018 | Harku järve regatt | Tallinn |
09.06.2018 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
03.06.2018 | MK I etapp; M1x, M2x, M4x | Belgrad |
26.05.2018 | Noorte (U19) EM | Gravelines |
20.05.2018 | Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
19.05.2018 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
29.04.2018 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
15.04.2018 | Croatia Open: Heats, Finals | Zagreb |
14.04.2018 | Croatia Open: Heats, Finals | Zagreb |
2017
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
21.10.2017 | 61. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
15.10.2017 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
08.10.2017 | Baltic Cup | Brest |
01.10.2017 | MM, PDF, M4x, M2x | Sarasota |
16.09.2017 | Emajõe maraton | Emajõgi |
14.09.2017 | Tartu meistrivõistlused | Tartu |
03.09.2017 | U23EM | Kruszwica |
20.08.2017 | Eesti MV | Pärnu |
20.08.2017 | Eesti veteranide MV | Pärnu |
19.08.2017 | Baltic Cup’i koondise katsevõistlus JM1x | Pärnu |
13.08.2017 | Eesti U23 MV | Pärnu |
13.08.2017 | Eesti noorte MV | Pärnu |
06.08.2017 | Pärnumaa MV | Pärnu |
06.08.2017 | Noorte (U19) MM, PDF, JM4x, JW1x, JW2x | Trakai |
30.07.2017 | ESS Kalev MV, Tulemused, Veteranide koef-d | Pärnu |
23.07.2017 | U23MM, PDF, BM2x | Plovdiv |
14.07.2017 | Balti lahtised MV, 2000m, 500m, Punktid | Trakai |
09.07.2017 | MK III etapp PDF | Luzern |
09.07.2017 | Baltic Sea Youth Games | Brest |
01.07.2017 | Viljandi paadimees | Viljandi |
25.06.2017 | Merevaigust Aer: | 23.06 | 24.06 | 25.06| | Trakai |
04.06.2017 | Suur Moskva regatt (vene k) BLM1x, BM2x, BM4x BLW1x, BLW2x, BW1x, BW2x, BW2-, BW4x | Moskva |
04.06.2017 | Harku järve regatt | Tallinn |
03.06.2017 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
28.05.2017 | Euroopa meistrivõistlused | Racice |
21.05.2015 | Euroopa noorte (U19) meistrivõistlused | Krefeld |
14.05.2017 | Erich Wilhelm Seileri memoriaal | Pärnu |
13.05.2017 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
07.05.2017 | MK I etapp, PDF | Belgrad |
23.04.2017 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
09.04.2017 | Croatia Open: Eelsõidud, Finaalid | Zagreb |
08.04.2017 | Croatia Open: Eelsõidud, Finaalid | Zagreb |
23.03.2017 | Kontrollstardid – 3700m | Skradin |
2016
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
15.10.2016 | 60. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
09.10.2016 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
02.10.2016 | Baltic Cup (U18) | Hamburg (GER) |
11.09.2016 | World Masters Regatta, Ip, IIp, IIIp, IVp | Copenhagen |
30.08.2016 | Tartu meistrivõistlused | Tartu |
28.08.2016 | U19MM, | Rotterdam (NED) |
26.08.2016 | U23MM, | Rotterdam (NED) |
20.08.2016 | Pärnumaa meistrivõistlused | Pärnu |
13.08.2016 | Olümpiamängud – Rio 2016 , M4x | Rio (BRA) |
07.08.2016 | Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused | Pärnu |
31.07.2016 | ESS Kalev lahtised MV | Pärnu |
24.07.2016 | Eesti lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
14.07.2016 | European Universities Games | Zagreb (CRO) |
10.07.2016 | European Juniors Championship (U19 EM) | Trakai (LTU) |
02.07.2016 | Viljandi paadimees | Viljandi |
26.06.2016 | Merevaigust Aer, R 24.06, L 25.06, P 27.06 | Trakai (LTU) |
19.06.2016 | MK III etapp, PDF | Poznan (POL) |
05.06.2016 | Harku sõuderegatt | Tallinn |
04.06.2016 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
22.05.2016 | Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
21.05.2016 | Eesti Karikavõistlused | Pärnu |
08.05.2016 | Euroopa meistrivõistlused | Brandenburg (GER) |
01.05.2016 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
17.04.2016 | MK I etapp, PDF | Varese, (ITA) |
10.04.2016 | Croatia Open | Zagreb, CRO |
2015
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
31.10.2015 | BKW Armada Cup | Bern (SUI) |
24.10.2015 | IV Maismaa sõudemaraton | Türi |
10.10.2015 | 59. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
04.10.2015 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
27.09.2015 | Baltic Cup; Results, Riikide arvestus | Jonköping (SWE) |
19.09.2015 | XXXIII Emajõe Maraton | Tartu |
13.09.2015 | World Rowing Masters Regatta:1pv,2pv,3pv,4pv | Hazewinkel (BEL) |
23.08.2015 | Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused | Pärnu |
16.08.2015 | ESS Kalev lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
08.08.2015 | Noorte (U19) MM: JM2x | Rio de Janeiro |
02.08.2015 | Eesti meistrivõistlused; Medaliarvestus | Pärnu |
02.08.2015 | Eesti meistrivõistlused veteranidele | Pärnu |
01.08.2015 | Eesti meistrivõistlused parasõudmises | Pärnu |
18.07.2015 | Baltic Open Championship: Tulemused, Veteranid, Punktid | Jurmala (LAT) |
07.07.2015 | Universiaad: I päev, II päev, III päev | Gwangju (KOR) |
04.07.2015 | Viljandi paadimees | Viljandi |
28.06.2015 | Merevaigust Aer: F-27.06; F-28.06; Veteranid | Trakai (LTU) |
14.06.2015 | Harku järve regatt | Tallinn |
13.06.2015 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
31.05.2015 | Euroopa meistrivõistlused: PDF | Poznan (POL) |
27.05.2015 | Euroopa noorte meistrivõistlused: PDF | Racice (CZE) |
17.05.2015 | Erich Wilhelm seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
16.05.2015 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
10.05.2015 | MK I etapp: PDF | Bled (SLO) |
08.05.2015 | Bled International Regatta: PDF | Bled (SLO) |
26.04.2015 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
12.04.2015 | Croatia Open: PDF | Zagreb (CRO) |
2014
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
25.10.2014 | BKW Armada Cup: Koondprotokoll; Absoluutarvestus;Mehed; Naised | Bern (SUI) |
11.10.2014 | 58. kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
05.10.2014 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
31.08.2014 | Maailmamesitrivõistlused: PDF | Amsterdam (NED) |
24.08.2014 | Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused | Pärnu |
17.08.2014 | ESS Kalev lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
10.08.2014 | Noorte maailmameistrivõistlused: PDF JM1x (ROMJ12000_C74B.pdf)JM2x; JM4x; JW2x | Hamburg (GER) |
09.08.2014 | Aidu Cup (sõudevõistluse tulemused) | Aidu |
03.08.2014 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
27.07.2014 | U23 maailmameistivõistlused: PDF BM1x; BM2x; BM2-; BW1x | Varese (ITA) |
27.07.2014 | EuroMasters 2014, München 25.07; 26.07; 27.07; | München (GER) |
19.07.2014 | Balti lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
05.07.2014 | Viljandi paadimees | Viljandi |
29.06.2014 | Merevaigust aer: I päev, Eraldistart, Finaalid; II päev, eelsõidud ja finaalid; Veteranid | Trakai (LTU) |
14.06.2014 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
08.06.2014 | Suur Moskva regatt: I päev, II päev, III päev | Moskva (RUS) |
01.06.2014 | Euroopa meistrivõistlused | Belgrad (SRB) |
25.05.2014 | European Junior Championships: JM1x, JM2x, JM4x, JW1x, JW2-; JW2x | Hazewinkel (BEL) |
18.05.2014 | Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
17.05.2014 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
27.04.2014 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
13.04.2014 | Croatia Open | Zagreb (CRO) |
13.04.2014 | XXXVIII Memorial Paolo D’Aloja | Piediluco (ITA) |
2013
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
26.10.2013 | BKW Armada Cup | Bern (SUI) |
12.10.2013 | Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
05.10.2013 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
23.09.2013 | Tartu meistrivõistlused | Tartu |
14.09.2013 | XXXI Emajõe maraton | Tartu |
24.08.2013 | U23 ja noorte meistrivõistlused | Pärnu |
18.08.2013 | Kalevi lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
03.04.2013 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
18.07.2013 | Balti lahtised meistrivõistlused: 500m, 2000m | Trakai (LTU) |
06.07.2013 | Viljandi Paadimees | Viljandi |
30.06.2013 | Merevaigust Aer: ES, 1.päev, 2.päev, Veteranid, Sprint | Trakai (LTU) |
23.06.2013 | World Rowing Cup II, M4x | Eton (GBR) |
16.06.2013 | Harku järve regatt | Tallinn |
15.06.2013 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
02.06.2013 | Euroopa meistrivõistlused, JM1x, JM2x, JM4x, JW1x | Sevilla (ESP) |
26.05.2013 | Euroopa noorte meistrivõistlused | Minsk (BLR) |
19.05.2013 | Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
18.05.2013 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
12.05.2013 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
14.04.2013 | Croatia Open | Zagreb (CRO) |
24.03.2013 | World Rowing Cup I, JM2x, JW1x | Sydney (AUS) |
2012
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
13.10.2012 | 56. kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
06.10.2012 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
16.09.2012 | Euroopa meistrivõistlused, M2x, M4x, W1x | Varese (ITA) |
26.08.2012 | Eesti noorte ja U23 meistrivõistlused | Pärnu |
19.08.2012 | Noorte maailmameistrivõistlused | Plovdiv (BUL) |
03.08.2012 | Olümpiamängud London 2012, M2x, M4x | Eton (GBR) |
21.07.2012 | Balti MV | Jurmala (LAT) |
12.07.2012 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
30.07.2012 | Pärnumaa meistrivõistlused | Pärnu |
07.07.2012 | Viljandi paadimees | Viljandi |
30.06.2012 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
24.06.2012 | Merevaigust Aer | Trakai (LTU) |
17.06.2012 | World Rowing Cup III | München (GER) |
10.06.2012 | Euroopa noorte meistrivõistlused | Bled (SLO) |
03.06.2012 | Erich Vilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
02.06.2012 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
27.05.2012 | World Rowing Cup II | Luzern (SUI) |
09.05.2012 | Friendship – rahvusvaheline noorte regatt (U19) | Minsk (BLR) |
05.05.2012 | World Rowing Cup I | Belgrad (SRB) |
28.04.2012 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
15.04.2012 | Croatia Open: 1.pv, 2.pv | Zagreb (CRO) |
2011
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
04.12.2011 | Adami test (ÜKE) | Pärnu |
29.10.2011 | BKW Armada Cup | Bern (SUI) |
08.10.2011 | 55. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
01.10.2011 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
25.09.2011 | Baltic Cup | Trakai (LTU) |
18.09.2011 | Euroopa meistrivõistlused, M2x, M4x, M8+, W1x | Plovdiv (BUL) |
14.09.2011 | Tartu meistrivõistlused | Tartu |
04.09.2011 | Maailmameistrivõistlused | Bled (SLO) |
20.08.2011 | Eesti noorte-, U23- ja vetereanide MV | Pärnu |
14.08.2011 | Pärnumaa ja ESS Kalevi lahtised MV | Pärnu |
07.08.2011 | Noorte (19) maailmameistrivõistlused | Eton (GBR) |
24.07.2011 | U23 maailmameistrivõistlused | Amsterdam (NED) |
31.07.2011 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
10.07.2011 | World Rowing Cup III | Luzern (SUI) |
09.07.2011 | Viljandi Paadimees | Viljandi |
26.06.2011 | Merevaigust Aer | Trakai (LTU) |
19.06.2011 | World Rowing Cup II | Hamburg II |
12.06.2011 | FISA City Sprint | St.Peterburg |
11.06.2011 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
29.05.2011 | World Rowing Cup I | München (GER) |
22.05.2011 | Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
21.05.2011 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
24.04.2011 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2010
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
07.11.2010 | Maailmameistrivõistlused | Karapiro (NZL) |
30.10.2010 | BKW Armada Cup | Bern (SUI) |
09.10.2010 | 54. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
03.10.2010 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
12.09.2010 | Euroopa meistrivõistlused | Montemor (POR) |
28.08.2010 | Sprindivõistlus “Eesti sõudmine 135” | Tartu |
22.08.2010 | Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused | Pärnu |
18.08.2010 | Noorte Olümpiamängud | Singapur |
15.08.2010 | Üliõpilaste maailmameistrivõistlused | Szeged (HUN) |
15.08.2010 | Kalevi lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
07.08.2010 | Noorte maailmameistrivõistlused (U19) | Racice (CZE) |
07.08.2010 | Pärnumaa meistrivõistlused | Pärnu |
01.08.2010 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
25.07.2010 | U23 maailmameistrivõistlused | Brest (BLR) |
11.07.2010 | World Rowing Cup III | Luzern (SUI) |
10.07.2010 | Viljandi paadimees | Viljandi |
20.06.2010 | World Rowing Cup II | München (GER) |
13.06.2010 | Harku järve regatt (tugeva tuule tõttu ei toimunud) | |
06.06.2010 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
30.05.2010 | World Rowing Cup I | Bled (SLO) |
30.05.2010 | Rahvusvaheline noorteregatt Friendship | Pärnu |
23.05.2010 | Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
22.05.2010 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
25.04.2010 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2009
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
10.10.2009 | 53. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
04.10.2009 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
23.08.2009 | Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused | Pärnu |
16.08.2009 | ESS “Kalev” lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
02.08.2009 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
11.08.2009 | Viljandi paadimees | Viljandi |
19.07.2009 | Balti lahtised MV | Jurmala (LAT) |
13.06.2009 | Harku järve regatt | Tallinn |
07.06.2009 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
24.05.2009 | Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
23.05.2009 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
26.04.2009 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2008
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
11.10.2008 | 52. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
05.10.2008 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
31.08.2008 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
24.08.2008 | Eesti noorte-, U23-ja veteranide meistrivõistlused | Pärnu |
17.08.2008 | Olümpiamängud – Peking 2008, M1x, M2x, M4x | Peking (CHI) |
17.08.2008 | ESS “Kalev” lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
13.07.2008 | Balti lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
05.07.2008 | Viljandi paadimees | Viljandi |
14.06.2008 | Harku järve regatt | Tallinn |
07.06.2008 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
25.05.2008 | Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
24.05.2008 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
27.04.2008 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2007
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
06.10.2007 | 51. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
30.09.2007 | ||
23.09.2007 | Eesti noortekoondise katsevõistlused | Pärnu |
26.08.2007 | Eesti noorte-, U23-ja veteranide meistrivõistlused | Pärnu |
19.08.2007 | Eesti Meistrivõistlused | Pärnu |
17.08.2007 | ESS Kalev lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
07.07.2007 | Viljandi paadimees | Viljandi |
01.07.2007 | Merevaigust Aer | Trakai (LTU) |
16.06.2007 | Harku järve regatt | Tallinn |
09.06.2007 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
20.05.2007 | Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
19.05.2007 | Eesti Karikavõistlused | Pärnu |
21.04.2007 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2006
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
07.10.2006 | 50. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
01.10.2006 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
01.10.2006 | Baltic Cup | Poznan (POL) |
20.08.2006 | Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused | Pärnu |
13.08.2006 | Kalevi lahtise meistrivõistlused | Pärnu |
30.07.2006 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
16.07.2006 | Balti lahtised MV | Jurmala |
08.07.2006 | Viljandi paadimees | Viljandi |
18.06.2006 | Harku järve regatt | Tallinn |
03.06.2006 | Eesti meistrivõistlused sprindis | Tallinn |
21.06.2006 | Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused | Pärnu |
20.05.2006 | Eesti karikavõstlused | Pärnu |
27.05.2006 | Friendship – International regatta | Belgrad (SRB) |
07.05.2006 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
09.04.2006 | Croatia Open | Zagreb (CRO) |
2005
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
08.10.2005 | 49. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
02.10.2005 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
25.09.2005 | Baltic Cup | Trakai (LTU) |
21.08.2005 | Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused | Pärnu |
31.07.2005 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
17.07.2005 | Balti MV | Pärnu |
09.07.2005 | Viljandi paadimees | Viljandi |
05.06.2005 | Friendship – International regatta | Kiiev (UKR) |
21.05.2005 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
10.04.2005 | Croatia Open | Zagreb (CRO) |
2004
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
09.10.2004 | 48. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
03.10.2004 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
04.09.2004 | XXII Emajõe maraton | Tartu |
29.08.2004 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
28.08.2004 | Baltic Cupi katsevõistlused | Pärnu |
22.08.2004 | Olümpiamängud – Ateena 2004, M1x, M2x, M4x | Ateena (GRE) |
22.08.2004 | Eesti noorte, juunioride ja veteranide meistrivõistlused | Pärnu |
15.08.2004 | ESS Kalev lahtised meistrivõistlused sõudmises | Pärnu |
31.07.2004 | Noorte (U19) MM | Banyoles (ESP) |
10.07.2004 | XII Viljandi paadimees | Viljandi |
27.06.2004 | Merevaigust Aer, 2000m, 500m | Trakai (LTU) |
27.06.2004 | Hansaregatt | Tallinn |
19.06.2004 | Harku järve regatt | Tallinn |
06.06.2004 | Rahvusvaheline regatt “Friendship” | Pärnu |
23.05.2004 | Erich Wilhelm Seileri XVI mälestusvõistlused | Pärnu |
22.05.2004 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
15.04.2004 | Eesti meistrivõistlused sprindis (mitteametlikud) | Tallinn |
25.04.2004 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2003
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
24.08.2003 | Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused | Pärnu |
03.08.2003 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
27.07.2003 | World U23 Regatta (mitteametlik U23MM) | Belgrad (SRB) |
29.06.2003 | Merevaigust Aer | Trakai (LTU) |
08.06.2003 | Friendship – International regatta | Moskva (RUS) |
24.05.2003 | Eesti karikavõistlused | Pärnu |
27.04.2003 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2002
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
22.09.2002 | MM | Sevilla (ESP) |
01.09.2002 | Eesti meistrivõistlused | Pärnu |
25.08.2002 | Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused | Pärnu |
24.08.2002 | Üliõpilaste MM | Nottingham (GBR) |
10.08.2002 | Noorte (U19) MM | Trakai (LTU) |
2001
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
09.09.2001 | Eesti lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
26.08.2001 | MM | Luzern (SUI) |
19.08.2001 | Eesti noorte, sen-B ja veteranide MV | Pärnu |
12.08.2001 | Noorte (U19) MM | Duisburg (GER) |
29.07.2001 | Nations Cup (mitteametlik U23MM) | Linz (AUT) |
06.05.2001 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
2000
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
22.10.2000 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
01.10.2000 | Baltic Cup | Pärnu (EST) |
01.10.2000 | Eesti Sprint 2000 – kokkuvõte | |
01.10.2000 | Eesti Sprint – 4.etapp | Pärnu |
24.09.2000 | OM – Sydney 2000, M1x, M2x | Sydney (AUS) |
27.08.2000 | Eesti noorte, sen-B ja veteranide MV | Pärnu |
20.08.2000 | Eesti MV | Pärnu |
06.08.2000 | Noorte (U19) MM, JM1x, JM4x, JW4x | Zagreb (CRO) |
25.07.2000 | Nations Cup (ma U23MM), BM1x, BM2x | Kopenhagen (DEN) |
23.07.2000 | Balti MV | Jurmala (LAT) |
16.07.2000 | MK 3.etapp, M2x | Luzern (SUI) |
25.06.2000 | MK 2.etapp, M2x | Viin (AUT) |
25.06.2000 | Merevaigust Aer | Trakai (LTU) |
03.06.2000 | MK 1.etapp, M1x, M2x | München (GER) |
23.04.2000 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
1999
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
17.10.1999 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
19.09.1999 | Eesti MV | Pärnu |
29.08.1999 | Eesti noorte, sen-B ja veteranide MV | Pärnu |
28.08.1999 | MM, M1x, | St.Catharines (CAN) |
08.08.1999 | Noorte (U19) MM, JM1x, JW1x | Plovdiv (BUL) |
25.07.1999 | Nations Cup (ma U23MM), BM1x, BM4– | Hamburg (GER) |
11.07.1999 | MK 3.etapp | Luzern (SUI) |
23.05.1999 | E.W.Seileri ja B.Lõhmuse memoriaal | Pärnu |
1998
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
18.10.1998 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
07.09.1998 | MM, M1x | Köln (GER) |
23.08.1998 | Eesti noorte, sen-B ja veteranide MV | Pärnu |
08.08.1998 | Noorte (U19) MM, JM1x, JM4x, JW1x | Linz (AUT) |
02.08.1998 | Eesti MV | Pärnu |
26.07.1998 | Nations Cup (ma U23MM), BM2x | Ionninas (GRE) |
12.07.1998 | MK 3.etapp | Luzern (SUI) |
21.06.1998 | MK 2.etapp | Hazewinkel (BEL) |
31.05.1998 | MK 1.etapp | München (GER) |
10.05.1998 | Emajõe karikavõistlused | Tartu |
1997
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
07.09.1997 | MM, LM1x, M1x, W2x | Aiguebelette (FRA) |
10.08.1997 | Noorte (U19) MM, JM1x, JM2x, JM4x, JW1x | Hazewinkel (BEL) |
27.07.1997 | Eesti MV | Pärnu |
27.07.1997 | Eesti noorte, sen-B ja veteranide MV | Pärnu |
22.06.1997 | MK 2.etapp, W2x | Paris (FRA) |
1996
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
18.08.1996 | Eesti noorte ja sen-B MV | Pärnu |
11.08.1996 | Noorte (U19) MM, JM1x, JM2x, JW1x | Glasgow |
28.07.1996 | Atlanta OM | Atlanta (USA) |
16.06.1996 | Eesti MV | Pärnu |
1995
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
15.10.1995 | Väikeste paatide regatt | Tartu |
07.10.1995 | 39. Kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
27.08.1995 | MM, M1x, M2x, M4x | Tampere (FIN) |
13.08.1995 | Eesti noorte, juunioride ja veteranide MV | Pärnu |
05.08.1995 | Noorte (U19) MM, JM2x, JW2x | Poznan (POL) |
29.07.1995 | Eesti lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
23.05.1995 | Nations Cup (mitteametlik U23MM), BM1x | Groningen (NED) |
08.07.1995 | MK 4.etapp, Rotsee Regatt | Luzern (SUI) |
02.07.1995 | Mk 3.etapp, Royal Henley Regatta | Henley (GBR) |
25.06.1995 | Merevaigust Aer | Trakai (LTU) |
18.06.1995 | MK 2.etapp, Prantsusmaa LMV | Pariis (FRA) |
04.06.1995 | MK 1.etapp | Hazewinkel (BEL) |
28.05.1995 | B-Lõhumse ja E.W:Seileri memoriaal | Pärnu |
25.05.1995 | Eesti KV | Pärnu |
30.04.1995 | Emajõe KV | Tartu |
1994
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
01.10.1994 | Eesti LMV 8-paatidele ja sügisregatt | Tartu |
18.09.1994 | MM | Indianapolis, USA |
04.09.1994 | Eesti noorte, juunioride ja veteranide MV | Pärnu |
14.08.1994 | Eesti MV | Pärnu |
07.08.1994 | Noorte (U19) MM | München (GER) |
17.07.1994 | MK 4.etapp | Luzern (SUI) |
1993
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
03.10.1993 | 37. kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
05.09.1993 | MM | Racice (CZE) |
15.08.1993 | Eesti noorte MV | Pärnu |
08.08.1993 | Noorte (U19) MM | Oslo (NOR) |
01.08.1993 | Eesti lahtised meistrivõistlused | Pärnu |
1992
Kpv | Võistlus | Toimumikoht |
---|---|---|
03.10.1992 | 36. kaheksapaatide sügisregatt | Tartu |
16.08.1992 | Kergekaalupaatide MM | Montreal (CAN) |
16.08.1992 | Eesti noorte MV | Pärnu |
02.08.1992 | OM – Barcelona 1992, JM1x, JM2x, JM4- | Banyoles (ESP) |
05.07.1992 | Eesti MV | Pärnu |
14.06.1992 | MK 4.etapp | Luzern (SUI) |
31.05.1992 | MK 3.etapp | Copenhagen (DEN) |
03.05.1992 | MK 2.etapp | Köln (GER) |
05.04.1998 | MK 1.etapp | San Diego (USA) |