Regatid

2019

Kpv Üritus Toimumikoht
28.04.2019 Emajõe KV Tartu
14.04.2019 Croatia Open, Heats, Finals Zagreb
13.04.2019 Croatia Open, Heats, Finals Zagreb

2018

Kpv Üritus Toimumikoht
13.10.2018 62. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
10.10.2018 Noorte Olümpiamängud Buenos Aires
07.10.2018 Väikeste paatide regatt Tartu
30.09.2018 Baltic Cup Kruszwica
23.09.2018 Eesti MV Viljandi
23.09.2018 Eesti veteranide MV Viljandi
16.09.2018 MM Plovdiv
15.09.2018 Emajõe maraton Emajõgi
13.09.2018 Tartu MV Tartu
02.09.2018 U23 EM Brest
19.08.2018 Eesti U23 MV Pärnu
19.08.2018 Eesti noorte (U19) MV Pärnu
12.08.2018 ESS Kalev MV Pärnu
12.08.2018 Noorte (U19) MM Racice
12.08.2018 Ülikoolide MM Shanghai
05.08.2018 Pärnumaa MV Pärnu
05.08.2018 EM Glasgow
29.07.2018 U23 MM Poznan
21.07.2018 Balti lahtised meistrivõistlused Pärnu
07.07.2018 Viljandi Paadimees Viljandi
01.07.2018 Merevaigust Aer Trakai
01.07.2018 Rowing Masters regatta Trakai
10.06.2018 Harku järve regatt Tallinn
09.06.2018 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
03.06.2018 MK I etapp;   M1x,   M2x,   M4x Belgrad
26.05.2018 Noorte (U19) EM  Gravelines
20.05.2018 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
19.05.2018 Eesti karikavõistlused Pärnu
29.04.2018 Emajõe karikavõistlused Tartu
15.08.2018 Croatia Open: Heats, Finals Zagreb
14.08.2018 Croatia Open: Heats, Finals Zagreb

2017

Kpv Üritus Toimumikoht
21.10.2017 61. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
15.10.2017 Väikeste paatide regatt Tartu
08.10.2017 Baltic Cup Brest
01.10.2017 MM, PDF, M4x, M2x Sarasota
16.09.2017 Emajõe maraton Emajõgi
14.09.2017 Tartu meistrivõistlused Tartu
03.09.2017 U23EM Kruszwica
20.08.2017  Eesti MV  Pärnu
20.08.2017  Eesti veteranide MV  Pärnu
19.08.2017 Baltic Cup’i koondise katsevõistlus JM1x Pärnu
13.08.2017 Eesti U23 MV Pärnu
13.08.2017 Eesti noorte MV Pärnu
06.08.2017 Pärnumaa MV Pärnu
06.08.2017 Noorte (U19) MM, PDF, JM4x, JW1x, JW2x Trakai
30.07.2017 ESS Kalev MV, Tulemused, Veteranide koef-d Pärnu
23.07.2017 U23MM, PDF, BM2x Plovdiv
14.07.2017 Balti lahtised MV, 2000m, 500m, Punktid Trakai
09.07.2017 MK III etapp PDF Luzern
09.07.2017 Baltic Sea Youth Games Brest
01.07.2017 Viljandi paadimees Viljandi
25.06.2017 Merevaigust Aer: | 23.06 | 24.06 | 25.06| Trakai
04.06.2017 Suur Moskva regatt (vene k)
BLM1x, BM2x, BM4x
BLW1x, BLW2x, BW1x, BW2x, BW2-, BW4x
Moskva
04.06.2017 Harku järve regatt Tallinn
03.06.2017 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
28.05.2017 Euroopa meistrivõistlused Racice
21.05.2015 Euroopa noorte (U19) meistrivõistlused Krefeld
14.05.2017 Erich Wilhelm Seileri memoriaal Pärnu
13.05.2017 Eesti karikavõistlused Pärnu
07.05.2017 MK I etapp, PDF Belgrad
23.04.2017 Emajõe karikavõistlused Tartu
09.04.2017 Croatia Open: Eelsõidud, Finaalid Zagreb
08.04.2017 Croatia Open: Eelsõidud, Finaalid Zagreb
23.03.2017 Kontrollstardid – 3700m Skradin

2016

Kpv Üritus Toimumikoht
15.10.2016 60. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
09.10.2016 Väikeste paatide regatt Tartu
02.10.2016 Baltic Cup (U18) Hamburg (GER)
11.09.2016 World Masters Regatta, Ip, IIp, IIIp, IVp Copenhagen
30.08.2016 Tartu meistrivõistlused Tartu
28.08.2016 U19MM, Rotterdam (NED)
26.08.2016 U23MM, Rotterdam (NED)
20.08.2016 Pärnumaa meistrivõistlused Pärnu
13.08.2016 Olümpiamängud – Rio 2016 , M4x Rio (BRA)
07.08.2016 Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused Pärnu
31.07.2016 ESS Kalev lahtised MV Pärnu
24.07.2016 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
14.07.2016 European Universities Games Zagreb (CRO)
10.07.2016 European Juniors Championship (U19 EM) Trakai (LTU)
02.07.2016 Viljandi paadimees Viljandi
26.06.2016 Merevaigust Aer, R 24.06, L 25.06, P 27.06 Trakai (LTU)
19.06.2016 MK III etapp, PDF Poznan (POL)
05.06.2016 Harku sõuderegatt Tallinn
04.06.2016 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
22.05.2016 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
21.05.2016 Eesti Karikavõistlused Pärnu
08.05.2016 Euroopa meistrivõistlused Brandenburg (GER)
01.05.2016 Emajõe karikavõistlused Tartu
17.04.2016 MK I etapp, PDF Varese, (ITA)
10.04.2016 Croatia Open Zagreb, CRO

2015

Kpv Üritus Toimumikoht
31.10.2015 BKW Armada Cup Bern (SUI)
24.10.2015 IV Maismaa sõudemaraton Türi
10.10.2015 59. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
04.10.2015 Väikeste paatide regatt Tartu
27.09.2015 Baltic Cup; Results, Riikide arvestus Jonköping (SWE)
19.09.2015 XXXIII Emajõe Maraton Tartu
13.09.2015 World Rowing Masters Regatta:1pv,2pv,3pv,4pv Hazewinkel (BEL)
23.08.2015 Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused Pärnu
16.08.2015 ESS Kalev lahtised meistrivõistlused Pärnu
08.08.2015 Noorte (U19) MM: JM2x Rio de Janeiro
02.08.2015 Eesti meistrivõistlused; Medaliarvestus Pärnu
02.08.2015 Eesti meistrivõistlused veteranidele Pärnu
01.08.2015 Eesti meistrivõistlused parasõudmises Pärnu
18.07.2015 Baltic Open Championship:
Tulemused, Veteranid, Punktid
Jurmala (LAT)
07.07.2015 Universiaad: I päev, II päev, III päev Gwangju (KOR)
04.07.2015 Viljandi paadimees Viljandi
28.06.2015 Merevaigust Aer: F-27.06; F-28.06; Veteranid Trakai (LTU)
14.06.2015 Harku järve regatt Tallinn
13.06.2015 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
31.05.2015 Euroopa meistrivõistlused: PDF Poznan (POL)
27.05.2015 Euroopa noorte meistrivõistlused: PDF Racice (CZE)
17.05.2015 Erich Wilhelm seileri mälestusvõistlused Pärnu
16.05.2015 Eesti karikavõistlused Pärnu
10.05.2015 MK I etapp: PDF Bled (SLO)
08.05.2015 Bled International Regatta: PDF Bled (SLO)
26.04.2015 Emajõe karikavõistlused Tartu
12.04.2015 Croatia Open: PDF Zagreb (CRO)

2014

Kpv Üritus Toimumikoht
25.10.2014 BKW Armada Cup:
Koondprotokoll; Absoluutarvestus;Mehed; Naised
Bern (SUI)
11.10.2014 58. kaheksapaatide sügisregatt Tartu
05.10.2014 Väikeste paatide regatt Tartu
31.08.2014 Maailmamesitrivõistlused: PDF Amsterdam (NED)
24.08.2014 Eesti U23 ja noorte meistrivõistlused Pärnu
17.08.2014 ESS Kalev lahtised meistrivõistlused Pärnu
10.08.2014 Noorte maailmameistrivõistlused: PDF
JM1x (ROMJ12000_C74B.pdf)JM2x; JM4x; JW2x
Hamburg (GER)
09.08.2014 Aidu Cup (sõudevõistluse tulemused) Aidu
03.08.2014 Eesti meistrivõistlused Pärnu
27.07.2014 U23 maailmameistivõistlused: PDF
BM1x
; BM2x; BM2-; BW1x
Varese (ITA)
27.07.2014 EuroMasters 2014, München
25.07; 26.07; 27.07;
München (GER)
19.07.2014 Balti lahtised meistrivõistlused Pärnu
05.07.2014 Viljandi paadimees Viljandi
29.06.2014 Merevaigust aer:
I päev, Eraldistart, Finaalid;
II päev, eelsõidud ja finaalid;
Veteranid
Trakai (LTU)
14.06.2014 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
08.06.2014 Suur Moskva regatt: I päev, II päev, III päev Moskva (RUS)
01.06.2014 Euroopa meistrivõistlused Belgrad (SRB)
25.05.2014 European Junior Championships:
JM1x, JM2x, JM4x, JW1x, JW2-; JW2x
Hazewinkel (BEL)
18.05.2014 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
17.05.2014 Eesti karikavõistlused Pärnu
27.04.2014 Emajõe karikavõistlused Tartu
13.04.2014 Croatia Open Zagreb (CRO)
13.04.2014 XXXVIII Memorial Paolo D’Aloja Piediluco (ITA)

2013

Kpv Üritus Toimumikoht
26.10.2013 BKW Armada Cup Bern (SUI)
12.10.2013 Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
05.10.2013 Väikeste paatide regatt Tartu
23.09.2013 Tartu meistrivõistlused Tartu
14.09.2013 XXXI Emajõe maraton Tartu
24.08.2013 U23 ja noorte meistrivõistlused Pärnu
18.08.2013 Kalevi lahtised meistrivõistlused Pärnu
03.04.2013 Eesti meistrivõistlused Pärnu
18.07.2013 Balti lahtised meistrivõistlused: 500m, 2000m Trakai (LTU)
06.07.2013 Viljandi Paadimees Viljandi
30.06.2013 Merevaigust Aer: ES, 1.päev, 2.päev, Veteranid, Sprint Trakai (LTU)
23.06.2013 World Rowing Cup II, M4x Eton (GBR)
16.06.2013 Harku järve regatt Tallinn
15.06.2013 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
02.06.2013 Euroopa meistrivõistlused, JM1x, JM2x, JM4x, JW1x Sevilla (ESP)
26.05.2013 Euroopa noorte meistrivõistlused Minsk (BLR)
19.05.2013 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
18.05.2013 Eesti karikavõistlused Pärnu
12.05.2013 Emajõe karikavõistlused Tartu
14.04.2013 Croatia Open Zagreb (CRO)
24.03.2013 World Rowing Cup I, JM2x, JW1x Sydney (AUS)

2012

Kpv Üritus Toimumikoht
13.10.2012 56. kaheksapaatide sügisregatt Tartu
06.10.2012 Väikeste paatide regatt Tartu
16.09.2012 Euroopa meistrivõistlused, M2x, M4x, W1x Varese (ITA)
26.08.2012 Eesti noorte ja U23 meistrivõistlused Pärnu
19.08.2012 Noorte maailmameistrivõistlused Plovdiv (BUL)
03.08.2012 Olümpiamängud London 2012, M2x, M4x Eton (GBR)
21.07.2012 Balti lahtised meistrivõistlused Jurmala (LAT)
12.07.2012 Eesti meistrivõistlused Pärnu
30.07.2012 Pärnumaa meistrivõistlused Pärnu
07.07.2012 Viljandi paadimees Viljandi
30.06.2012 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
24.06.2012 Merevaigust Aer Trakai (LTU)
17.06.2012 World Rowing Cup III München (GER)
10.06.2012 Euroopa noorte meistrivõistlused Bled (SLO)
03.06.2012 Erich Vilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
02.06.2012 Eesti karikavõistlused Pärnu
27.05.2012 World Rowing Cup II Luzern (SUI)
09.05.2012 Friendship – rahvusvaheline noorte regatt (U19) Minsk (BLR)
05.05.2012 World Rowing Cup I Belgrad (SRB)
28.04.2012 Emajõe karikavõistlused Tartu
15.04.2012 Croatia Open: 1.pv, 2.pv Zagreb (CRO)

2011

Kpv Üritus Toimumikoht
04.12.2011 Adami test (ÜKE) Pärnu
29.10.2011 BKW Armada Cup Bern (SUI)
08.10.2011 55. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
01.10.2011 Väikeste paatide regatt Tartu
25.09.2011 Baltic Cup Trakai (LTU)
18.09.2011 Euroopa meistrivõistlused, M2x, M4x, M8+, W1x Plovdiv (BUL)
14.09.2011 Tartu meistrivõistlused Tartu
04.09.2011 Maailmameistrivõistlused Bled (SLO)
20.08.2011 Eesti noorte-, U23- ja vetereanide MV Pärnu
14.08.2011 Pärnumaa ja ESS Kalevi lahtised MV Pärnu
07.08.2011 Noorte (19) maailmameistrivõistlused Eton (GBR)
24.07.2011 U23 maailmameistrivõistlused Amsterdam (NED)
31.07.2011 Eesti meistrivõistlused Pärnu
10.07.2011 World Rowing Cup III Luzern (SUI)
09.07.2011 Viljandi Paadimees Viljandi
26.06.2011 Merevaigust Aer Trakai (LTU)
19.06.2011 World Rowing Cup II Hamburg II
12.06.2011 FISA City Sprint St.Peterburg
11.06.2011 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
29.05.2011 World Rowing Cup I München (GER)
22.05.2011 Seileri mälestusvõistlused Pärnu
21.05.2011 Eesti karikavõistlused Pärnu
24.04.2011 Emajõe karikavõistlused Tartu

2010

Kpv Üritus Toimumikoht
07.11.2010 Maailmameistrivõistlused Karapiro (NZL)
30.10.2010 BKW Armada Cup Bern (SUI)
09.10.2010 54. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
03.10.2010 Väikeste paatide regatt Tartu
12.09.2010 Euroopa meistrivõistlused Montemor (POR)
28.08.2010 Sprindivõistlus “Eesti sõudmine 135” Tartu
22.08.2010 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
18.08.2010 Noorte Olümpiamängud Singapur
15.08.2010 Üliõpilaste maailmameistrivõistlused Szeged (HUN)
15.08.2010 Kalevi lahtised meistrivõistlused Pärnu
07.08.2010 Noorte maailmameistrivõistlused (U19) Racice (CZE)
07.08.2010 Pärnumaa meistrivõistlused Pärnu
01.08.2010 Eesti meistrivõistlused Pärnu
25.07.2010 U23 maailmameistrivõistlused Brest (BLR)
11.07.2010 World Rowing Cup III Luzern (SUI)
10.07.2010 Viljandi paadimees Viljandi
20.06.2010 World Rowing Cup II München (GER)
13.06.2010 Harku järve regatt (tugeva tuule tõttu ei toimunud)  
06.06.2010 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
30.05.2010 World Rowing Cup I Bled (SLO)
30.05.2010 Rahvusvaheline noorteregatt Friendship Pärnu
23.05.2010 Seileri mälestusvõistlused Pärnu
22.05.2010 Eesti karikavõistlused Pärnu
25.04.2010 Emajõe karikavõistlused Tartu

2009

Kpv Üritus Toimumikoht
10.10.2009 53. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
04.10.2009 Väikeste paatide regatt Tartu
23.08.2009 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
16.08.2009 ESS “Kalev” lahtised meistrivõistlused Pärnu
02.08.2009 Eesti meistrivõistlused Pärnu
11.08.2009 Viljandi paadimees Viljandi
19.07.2009 Balti lahtised MV Jurmala (LAT)
13.06.2009 Harku järve regatt Tallinn
07.06.2009 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
24.05.2009 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
23.05.2009 Eesti karikavõistlused Pärnu
26.04.2009 Emajõe karikavõistlused Tartu

2008

Kpv Üritus Toimumikoht
11.10.2008 52. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
05.10.2008 Väikeste paatide regatt Tartu
31.08.2008 Eesti meistrivõistlused Pärnu
24.08.2008 Eesti noorte-, U23-ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
17.08.2008 Olümpiamängud – Peking 2008, M1x, M2x, M4x Peking (CHI)
17.08.2008 ESS “Kalev” lahtised meistrivõistlused Pärnu
13.07.2008 Balti lahtised meistrivõistlused Pärnu
05.07.2008 Viljandi paadimees Viljandi
14.06.2008 Harku järve regatt Tallinn
07.06.2008 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
25.05.2008 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
24.05.2008 Eesti karikavõistlused Pärnu
27.04.2008 Emajõe karikavõistlused Tartu

2007

Kpv Üritus Toimumikoht
06.10.2007 51. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
30.09.2007 Väikeste paatide regatt Tartu
23.09.2007 Eesti noortekoondise katsevõistlused Pärnu
26.08.2007 Eesti noorte-, U23-ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
19.08.2007 Eesti Meistrivõistlused Pärnu
17.08.2007 ESS Kalev lahtised meistrivõistlused Pärnu
07.07.2007 Viljandi paadimees Viljandi
16.06.2007 Harku järve regatt Tallinn
09.06.2007 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
20.05.2007 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
19.05.2007 Eesti Karikavõistlused Pärnu

2006

Kpv Üritus Toimumikoht
07.10.2006 50. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
01.10.2006 Väikeste paatide regatt Tartu
20.08.2006 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
13.08.2006 Kalevi lahtise meistrivõistlused Pärnu
30.07.2006 Eesti meistrivõistlused Pärnu
08.07.2006 Viljandi paadimees Viljandi
18.06.2006 Harku järve regatt Tallinn
03.06.2006 Eesti meistrivõistlused sprindis Tallinn
21.06.2006 Erich Wilhelm Seileri mälestusvõistlused Pärnu
20.05.2006 Eesti karikavõstlused Pärnu
07.05.2006 Emajõe karikavõistlused Tartu
09.04.2006 Croatia Open Zagreb (CRO)

2005

Kpv Üritus Toimumikoht
08.10.2005 49. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
02.10.2005 Väikeste paatide regatt Tartu
21.08.2005 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
31.07.2005 Eesti meistrivõistlused Pärnu
17.07.2005 Baltic Open Championship Pärnu
09.07.2005 Viljandi paadimees Viljandi
21.05.2005 Eesti karikavõistlused Pärnu
10.04.2005 Croatia Open Zagreb (CRO)

2004

Kpv Üritus Toimumikoht
09.10.2004 48. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
03.10.2004 Väikeste paatide regatt Tartu
04.09.2004 XXII Emajõe maraton Tartu
29.08.2004 Eesti meistrivõistlused Pärnu
28.08.2004 Baltic Cupi katsevõistlused Pärnu
22.08.2004 Olümpiamängud – Ateena 2004, M1x, M2x, M4x Ateena (GRE)
22.08.2004 Eesti noorte, juunioride ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
15.08.2004 ESS Kalev lahtised meistrivõistlused sõudmises Pärnu
31.07.2004 Noorte maailmameistrivõistlused Banyoles (ESP)
10.07.2004 XII Viljandi paadimees Viljandi
27.06.2004 Hansaregatt Tallinn
19.06.2004 Harku järve regatt Tallinn
06.06.2004 Rahvusvaheline regatt “Friendship” Pärnu
23.05.2004 Erich Wilhelm Seileri XVI mälestusvõistlused Pärnu
22.05.2004 Eesti karikavõistlused Pärnu
15.04.2004 Eesti meistrivõistlused sprindis (mitteametlikud) Tallinn
25.04.2004 Emajõe karikavõistlused Tartu

2003

Kpv Üritus Toimumikoht
24.08.2003 Eesti noorte, U23 ja veteranide meistrivõistlused Pärnu
03.08.2003 Eesti meistrivõistlused Pärnu
27.07.2003 World U23 Regatta (mitteametlik U23MM) Belgrad (SRB)
24.05.2003 Eesti karikavõistlused Pärnu
27.04.2003 Emajõe karikavõistlused Tartu

2002

Kpv Üritus Toimumikoht
22.09.2002 Maailmameistrivõistlused Sevilla (ESP)
01.09.2002 Eesti meistrivõistlused Pärnu
25.08.2002 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
24.08.2002 Üliõpilaste MM Nottingham (GBR)
10.08.2002 Noorte maailmameistrivõistlused (U19) Trakai (LTU)

2001

Kpv Üritus Toimumikoht
09.09.2001 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
26.08.2001 Maailmameistrivõistlused Luzern (SUI)
19.08.2001 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
12.08.2001 Noorte maailmameistrivõistlused Duisburg (GER)
29.07.2001 Nations Cup (mitteametlik U23MM) Linz (AUT)
06.05.2001 Emajõe karikavõistlused Tartu

2000

Kpv Üritus Toimumikoht
01.10.2000 Baltic Cup (U18) Pärnu
24.09.2000 Olümpiamängud – Sydney 2000 Sydney (AUS)
27.08.2000 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
20.08.2000 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
06.08.2000 Noorte maailmameistrivõistlused Zagreb (CRO)
25.07.2000 Nations Cup (mitteametlik U23MM) Kopenhagen(DEN)
23.04.2000 Emajõe karikavõistlused Tartu

1999

Kpv Üritus Toimumikoht
19.09.1999 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
29.08.1999 Eestinoorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
28.08.1999 Maailmameistrivõistlused St.Catherinas, Ca
08.08.1999 Noorte maailmameistrivõistlused Plovdiv (BUL)
25.07.1999 Nations Cup (mitteametlik U23MM) Hamburg (GER)
23.05.1999 E.W.Seileri ja B.Lõhmuse memoriaal Pärnu

1998

Kpv Üritus Toimumikoht
07.09.1998 Maailmameistrivõistlused Köln (GER)
23.08.1998 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu
08.08.1998 Noorte maailmameistrivõistlused Linz (AUT)
02.08.1998 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
26.07.1998 Nations Cup (mitteametlik U23MM) Ionninas (GRE)
12.07.1998 World Rowing Cup III Luzern (SUI)
21.06.1998 World Rowing Cup II Hazewinkel (BEL)
31.05.1998 World Rowing Cup I München (GER)
10.05.1998 Emajõe karikavõistlused Tartu

1997

Kpv Üritus Toimumikoht
07.09.1997 Maailmameistivõistlused Aiguebelette, FRA
10.08.1997 Noorte maailmameistrivõistlused Hazewinkel (BEL)
27.07.1997 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
27.07.1997 Eesti noorte, sen-B ja vet-e meistrivõistlused Pärnu

1996

Kpv Üritus Toimumikoht
18.08.1996 Eesti noorte ja juunioride meistrivõistlused Pärnu
11.08.1996 Noorte ja mitteolümpiaalade MM Glasgow
28.07.1996 Olümpiamängud – Atlanta 1996 Atlanta (USA)
16.06.1996 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu

1995

Kpv Üritus Toimumikoht
15.10.1995 Väikeste paatide regatt Tartu
07.10.1995 39. Kaheksapaatide sügisregatt Tartu
27.08.1995 MM, M1x, M2x, M4x Tampere (FIN)
13.08.1995 Eesti noorte, juunioride ja veteranide MV Pärnu
05.08.1995 Noorte (U19) MM Poznan (POL)
29.07.1995 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu
08.07.1995 World Rowing Cup IV, Rotsee Regatt Luzern (SUI)
02.07.1995 World Rowing Cup III, Royal Henley Regatta Henley (GBR)
18.06.1995 World Rowing Cup II, Prantsusmaa LMV Pariis (FRA)
04.06.1995 World Rowing Cup I Hazewinkel (BEL)
28.05.1995 B-Lõhumse ja E.W:Seileri memoriaal Pärnu
25.05.1995 Eesti KV Pärnu
30.04.1995 Emajõe KV Tartu

1994

Kpv Üritus Toimumikoht
01.10.1994 Eesti lahtised MV 8-paatidele ja sügisregatt Tartu
18.09.1994 MM Indianapolis, USA
04.09.1994 Eesti noorte, juunioride ja veteranide MV Pärnu
14.08.1994 Eesti MV Pärnu
07.08.1994 Noorte maailmameistrivõistlused München (GER)
17.07.1994 World Rowing Cup IV Luzern (SUI)

1993

Kpv Üritus Toimumikoht
03.10.1993 37. kaheksapaatide sügisregatt Tartu
05.09.1993 MM Racice (CZE)
15.08.1993 Eesti noorte MV Pärnu
08.08.1993 Noorte (U19) MM Oslo (NOR)
01.08.1993 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu

1992

Kpv Üritus Toimumikoht
03.10.1992 36. kaheksapaatide sügisregatt Tartu
16.08.1992 Kergekaalupaatide MM Montreal (CAN)
16.08.1992 Eesti noorte lahtised meistrivõistlused Pärnu
02.08.1992 OM – Barcelona 1992, JM1x, JM2x, JM4- Banyoles (ESP)
05.07.1992 Eesti lahtised meistrivõistlused Pärnu